Admiral — Tractor: ponturi pariuri 18 februarie 2024

Cote Admiral — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
3.10
3.85
2.00
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
16.02.24
Admiral
Tractor
I
14.02.24
Admiral
Barys
I
13.02.24
Admiral
Barys
V
08.02.24
Lokomotiv
Admiral
V
06.02.24
Metallurg
Admiral
I
04.02.24
HC Dinamo Minsk
Admiral
I
02.02.24
Kunlun RS
Admiral
V
29.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
I
28.01.24
Admiral
Salavat Yulaev
V
26.01.24
Admiral
Metallurg
I
24.01.24
Admiral
Metallurg
V
21.01.24
Neftekhimik
Admiral
I
19.01.24
Metallurg
Admiral
I
17.01.24
Avtomobilist
Admiral
I
14.01.24
Admiral
Sibir
V
12.01.24
Admiral
Sibir
I
10.01.24
Admiral
Avangard
I
08.01.24
Admiral
Avangard
I
05.01.24
Ak Bars
Admiral
I
03.01.24
Sibir
Admiral
I
30.12.23
Admiral
Neftekhimik
I
29.12.23
Admiral
Neftekhimik
I
26.12.23
HC Sochi
Admiral
V
24.12.23
Severstal
Admiral
I
22.12.23
Salavat Yulaev
Admiral
1
:
1
1
:
2
S
CS
20.12.23
Admiral
Amur
I
07.12.23
Admiral
Amur
V
06.12.23
Admiral
Amur
3
:
3
1
:
2
S
PS
03.12.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
30.11.23
Sibir
Admiral
V
28.11.23
Amur
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
CS
26.11.23
Admiral
Severstal
4
:
4
0
:
2
S
PS
24.11.23
Admiral
HC Sochi
V
21.11.23
Amur
Admiral
I
19.11.23
Amur
Admiral
V
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.11.23
Admiral
Avtomobilist
I
12.11.23
Admiral
Avtomobilist
3
:
3
2
:
3
S
PS
10.11.23
Admiral
Torpedo
I
08.11.23
Admiral
Lokomotiv
V
03.11.23
Tractor
Admiral
I
01.11.23
Tractor
Admiral
I
30.10.23
Lada
Admiral
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
PS
24.10.23
Admiral
CSKA
V
22.10.23
Admiral
HC Spartak
I
18.10.23
Neftekhimik
Admiral
I
16.10.23
SKA
Admiral
I
14.10.23
Lada
Admiral
I
10.10.23
Admiral
Ak Bars
I
08.10.23
Admiral
Ak Bars
I
06.10.23
Admiral
Lada
V
05.10.23
Admiral
Lada
V
30.09.23
Avtomobilist
Admiral
I
28.09.23
Barys
Admiral
2
:
2
1
:
2
S
CS
25.09.23
Admiral
SKA
I
23.09.23
Admiral
HC Dynamo
I
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
V
16.09.23
Barys
Admiral
I
14.09.23
Avangard
Admiral
I
12.09.23
Torpedo
Admiral
I
08.09.23
HC Spartak
Admiral
V
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
PS
03.09.23
CSKA
Admiral
I
Tractor
16.02.24
Admiral
Tractor
V
14.02.24
Amur
Tractor
I
13.02.24
Amur
Tractor
I
08.02.24
Ak Bars
Tractor
I
06.02.24
Torpedo
Tractor
I
03.02.24
Tractor
Ak Bars
I
31.01.24
Tractor
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
28.01.24
Avangard
Tractor
V
26.01.24
Neftekhimik
Tractor
5
:
5
1
:
2
S
CS
22.01.24
Tractor
Sibir
V
20.01.24
Tractor
HC Sochi
V
17.01.24
Tractor
Severstal
0
:
0
2
:
3
S
PS
14.01.24
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
12.01.24
Tractor
Ak Bars
V
09.01.24
Tractor
Neftekhimik
V
07.01.24
Tractor
Lokomotiv
I
05.01.24
Tractor
Barys
V
03.01.24
Avtomobilist
Tractor
I
30.12.23
Barys
Tractor
I
28.12.23
Sibir
Tractor
V
26.12.23
Severstal
Tractor
V
22.12.23
Kunlun RS
Tractor
V
21.12.23
HC Dynamo
Tractor
3
:
3
3
:
2
S
PS
19.12.23
Avtomobilist
Tractor
V
07.12.23
Tractor
SKA
I
05.12.23
Tractor
Neftekhimik
V
03.12.23
Tractor
CSKA
V
01.12.23
Tractor
HC Dynamo
I
27.11.23
Tractor
Torpedo
V
25.11.23
Salavat Yulaev
Tractor
I
23.11.23
Metallurg
Tractor
I
21.11.23
Tractor
Avangard
I
18.11.23
Tractor
Avtomobilist
V
16.11.23
Tractor
Barys
V
14.11.23
Tractor
Salavat Yulaev
I
09.11.23
SKA
Tractor
I
07.11.23
CSKA
Tractor
V
03.11.23
Tractor
Admiral
V
01.11.23
Tractor
Admiral
V
29.10.23
Tractor
Kunlun RS
V
27.10.23
Tractor
Metallurg
V
25.10.23
Metallurg
Tractor
V
23.10.23
Neftekhimik
Tractor
I
19.10.23
Tractor
Metallurg
V
17.10.23
Tractor
Amur
I
13.10.23
Avtomobilist
Tractor
I
11.10.23
Sibir
Tractor
4
:
4
1
:
2
S
CS
09.10.23
Barys
Tractor
I
07.10.23
Avangard
Tractor
V
04.10.23
Tractor
Salavat Yulaev
I
02.10.23
Tractor
Sibir
V
30.09.23
Tractor
HC Spartak
V
27.09.23
Salavat Yulaev
Tractor
I
25.09.23
Lada
Tractor
V
23.09.23
HC Spartak
Tractor
I
21.09.23
HC Sochi
Tractor
I
18.09.23
Tractor
Lada
I
16.09.23
Tractor
Avtomobilist
V
14.09.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
12.09.23
Tractor
Lada
I
08.09.23
Vityaz
Tractor
V
06.09.23
Lokomotiv
Tractor
I
04.09.23
Ak Bars
Tractor
I
02.09.23
Lada
Tractor
V

Meciurile head-to-head: Admiral — Tractor

KHL 2023-2024
16.02.24
Admiral
Tractor
03.11.23
Tractor
Admiral
01.11.23
Tractor
Admiral
KHL 2022-2023
11.02.23
Tractor
Admiral
12.11.22
Admiral
Tractor
10.11.22
Admiral
Tractor
01.11.22
Tractor
Admiral
KHL 2021-2022
21.11.21
Tractor
Admiral
03.11.21
Tractor
Admiral
12.10.21
Admiral
Tractor
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Sergei Ivanov
gk. 30 -70 0 0
Vasily Demchenko
gk. 21 -50 0 0
Alexander Novosyolov
gk. 0 0 0 0
Arseny Tsyba
gk. 0 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 62 6 14 20
Leonid Metalnikov
df. 62 5 7 12
Yuriy Pautov
df. 53 1 6 7
Evgeny Lisovets
df. 44 2 7 9
Maxim Chudinov
df. 40 2 8 10
Ruslan Ibatullin
df. 36 2 2 4
Mark Yanchevsky
df. 35 0 1 1
Egor Nikitin
df. 31 1 0 1
Libor Šulák
df. 24 4 3 7
Nikita Makeyev
df. 9 0 1 1
Daniil Gutik
fw. 64 12 21 33
Alexander Shevchenko
fw. 63 10 8 18
Alexander Gorshkov
fw. 61 10 23 33
Giovanni Fiore
fw. 60 14 11 25
Anton Berlev
fw. 58 8 16 24
Dmitry Buchelnikov
fw. 51 13 15 28
Nikita Anokhovsky
fw. 49 5 11 16
Pavel Shen
fw. 49 6 7 13
Denis Golybev
fw. 44 3 2 5
Prokhor Korbit
fw. 43 7 3 10
Pavel Makhanovsky
fw. 34 1 3 4
Semyon Pankratov
fw. 32 2 4 6
Dmitry Zavgorodniy
fw. 27 3 9 12
Kirill Petkov
fw. 24 6 2 8
Cliff Pu
fw. 20 1 3 4
Egor Morozov
fw. 19 2 2 4
Maxim Kolmikov
fw. 4 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 4 0 1 1
Nikita Shalyshkin
fw. 0 0 0 0
Tractor

Alexei Zavarukhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Zach Fucale
gk. 44 -93 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 17 -37 0 0
Vyacheslav Buteets
gk. 1 -3 0 0
Ilya Karpykhin
df. 62 5 13 18
Albert Yarullin
df. 60 6 14 20
Sergey Telegin
df. 58 6 13 19
Artem Blagievskiy
df. 55 4 8 12
Artyom Shchuchinov
df. 51 1 3 4
Viktor Antipin
df. 51 3 12 15
Alexander Shepelev
df. 31 0 2 2
Ilya Nikolayev
df. 20 0 2 2
Grigory Dronov
df. 19 0 6 6
Aleksandr Kirpichnikov
df. 4 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 63 9 16 25
Maxim Shabanov
fw. 62 25 25 50
Vladimir А. Tkachyov
fw. 61 10 33 43
Alexander P. Sharov
fw. 60 5 3 8
Sergei Kalinin
fw. 59 4 13 17
Anton Burdasov
fw. 55 19 15 34
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 52 16 16 32
Vitaly Kravtsov
fw. 51 18 15 33
Buddy Robinson
fw. 49 9 4 13
Mihail Kotlyarevski
fw. 48 1 8 9
Danil Yurtaikin
fw. 42 7 14 21
Egor Popov
fw. 35 4 8 12
Nikita Tertyshny
fw. 31 5 5 10
Vladimir Zharkov
fw. 29 2 2 4
Alexander Rykov
fw. 27 6 2 8
Artyom Shvaryov
fw. 16 0 0 0
Jack Rodewald
fw. 12 1 3 4
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 10 0 2 2
Kirill Kadyshev
fw. 5 0 1 1
Artem Udot
fw. 2 0 0 0
Andrei Chibisov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token