Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — HC Sochi 4 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Admiral — HC Sochi

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.90
3.90
3.35
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – HC Sochi

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I
HC Sochi
02.10.22
Barys
HC Sochi
PO
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
25.09.22
HC Sochi
Amur
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
I
18.09.22
CSKA
HC Sochi
I
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
I
09.09.22
HC Sochi
Barys
V
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
I

Meciurile head-to-head: Admiral — HC Sochi

KHL 2022-2023
04.09.22
HC Sochi
Admiral
KHL 2021-2022
28.11.21
Admiral
HC Sochi
KHL 2019-2020
25.10.19
Admiral
HC Sochi
21.09.19
HC Sochi
Admiral
KHL 2018-2019
27.11.18
Admiral
HC Sochi
03.09.18
HC Sochi
Admiral
4
:
4
2
:
3
S
KHL 2017-2018
02.11.17
Admiral
HC Sochi
28.08.17
HC Sochi
Admiral
KHL 2016-2017
06.10.16
Admiral
HC Sochi
1
:
0
10.09.16
HC Sochi
Admiral
6
:
5
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 50-20 27
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
Avtomobilist
13 9 0 0 3 1 0 47-36 19
4
Metallurg
12 7 1 0 2 2 0 40-30 18
5
HC Spartak
14 7 0 0 4 3 0 24-30 17
6
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
7
Ak Bars
12 5 3 0 3 1 0 29-22 17
8
Vityaz
13 5 1 1 3 1 2 34-27 17
9
Lokomotiv
13 6 0 1 4 1 1 31-27 16
10
Salavat Yulaev
13 5 0 2 4 2 0 28-24 16
11
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 38-41 16
12
Sibir
14 4 1 2 5 1 1 31-30 16
13
Barys
13 5 1 1 5 0 1 32-37 15
14
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
15
Severstal
13 4 1 0 6 0 2 37-37 12
16
Admiral
13 3 1 1 6 1 1 21-27 12
17
Avangard
13 5 0 0 7 0 1 33-40 11
18
Tractor
14 3 1 1 9 0 0 31-38 10
19
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
20
Kunlun RS
14 2 1 1 8 1 1 23-42 10
21
Neftekhimik
13 2 1 0 9 1 0 31-49 7
22
HC Sochi
12 2 0 0 8 2 0 21-36 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 1 1 0 0 0 18-7 10
2
SKA
5 3 1 0 0 0 1 18-6 9
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-8 8
4
Barys
5 2 1 1 1 0 0 13-10 8
5
Salavat Yulaev
5 2 0 2 1 0 0 13-7 8
6
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 10-9 7
7
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
8
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 16-12 6
9
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 15-15 6
11
Ak Bars
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
12
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 9-14 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
15
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 11-12 4
16
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-13 4
17
CSKA
5 0 1 0 2 1 1 11-16 4
18
Amur
5 0 1 0 2 1 1 7-15 4
19
Severstal
5 1 0 0 3 0 1 13-16 3
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 3 0 1 8-17 3
21
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 7-15 3
22
Kunlun RS
5 0 0 1 3 1 0 9-20 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
2
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
3
Vityaz
9 4 1 1 2 1 0 26-19 13
4
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
5
Torpedo
7 4 0 1 1 1 0 29-18 11
6
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
7
Barys
6 4 1 0 1 0 0 19-13 10
8
Kunlun RS
8 2 1 1 2 1 1 19-20 10
9
HC Spartak
8 4 0 0 3 1 0 14-20 9
10
HC Dinamo Minsk
7 3 0 1 2 1 0 21-21 9
11
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
12
Ak Bars
6 2 2 0 1 1 0 12-11 9
13
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 22-17 8
14
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
15
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
16
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
17
Tractor
8 2 1 0 5 0 0 15-20 6
18
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
19
Salavat Yulaev
4 1 0 1 2 0 0 7-10 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
21
Avangard
1 1 0 0 0 0 0 2-1 2
22
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 10-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
6 5 1 0 0 0 0 24-11 12
2
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
3
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
4
HC Dynamo
6 3 1 1 1 0 0 15-10 10
5
Avangard
12 4 0 0 7 0 1 31-39 9
6
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
7
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
8
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
9
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
10
HC Dinamo Minsk
7 1 2 0 3 0 1 17-20 7
11
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
12
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
13
Admiral
8 1 0 1 4 1 1 13-20 6
14
Neftekhimik
8 2 0 0 5 1 0 21-32 5
15
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 20-23 5
16
Barys
7 1 0 1 4 0 1 13-24 5
17
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
18
Vityaz
4 1 0 0 1 0 2 8-8 4
19
CSKA
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
20
Avtomobilist
4 1 0 0 2 1 0 11-16 3
21
HC Sochi
4 0 0 0 3 1 0 7-15 1
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 50-20 27
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
HC Spartak
14 7 0 0 4 3 0 24-30 17
4
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
5
Vityaz
13 5 1 1 3 1 2 34-27 17
6
Lokomotiv
13 6 0 1 4 1 1 31-27 16
7
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 38-41 16
8
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
9
Severstal
13 4 1 0 6 0 2 37-37 12
10
Kunlun RS
14 2 1 1 8 1 1 23-42 10
11
HC Sochi
12 2 0 0 8 2 0 21-36 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
13 9 0 0 3 1 0 47-36 19
2
Metallurg
12 7 1 0 2 2 0 40-30 18
3
Ak Bars
12 5 3 0 3 1 0 29-22 17
4
Salavat Yulaev
13 5 0 2 4 2 0 28-24 16
5
Sibir
14 4 1 2 5 1 1 31-30 16
6
Barys
13 5 1 1 5 0 1 32-37 15
7
Admiral
13 3 1 1 6 1 1 21-27 12
8
Avangard
13 5 0 0 7 0 1 33-40 11
9
Tractor
14 3 1 1 9 0 0 31-38 10
10
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
11
Neftekhimik
13 2 1 0 9 1 0 31-49 7
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 50-20 27
2
HC Spartak
14 7 0 0 4 3 0 24-30 17
3
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
4
Vityaz
13 5 1 1 3 1 2 34-27 17
5
HC Sochi
12 2 0 0 8 2 0 21-36 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
13 5 0 2 4 2 0 28-24 16
2
Sibir
14 4 1 2 5 1 1 31-30 16
3
Barys
13 5 1 1 5 0 1 32-37 15
4
Admiral
13 3 1 1 6 1 1 21-27 12
5
Avangard
13 5 0 0 7 0 1 33-40 11
6
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
2
Lokomotiv
13 6 0 1 4 1 1 31-27 16
3
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 38-41 16
4
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
5
Severstal
13 4 1 0 6 0 2 37-37 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
13 9 0 0 3 1 0 47-36 19
2
Metallurg
12 7 1 0 2 2 0 40-30 18
3
Ak Bars
12 5 3 0 3 1 0 29-22 17
4
Tractor
14 3 1 1 9 0 0 31-38 10
5
Kunlun RS
14 2 1 1 8 1 1 23-42 10
6
Neftekhimik
13 2 1 0 9 1 0 31-49 7

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 9 -13 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 4 -12 0 0
Alexander Lazushin
gk. 0 0 0 0
Colby Williams
df. 13 0 1 1
Libor Šulák
df. 13 4 6 10
Evgeny Lisovets
df. 11 0 1 1
Ruslan Ibatullin
df. 11 0 0 0
Dinar Hamidullin
df. 9 0 1 1
Leonid Metalnikov
df. 8 0 1 1
Rinat Valiev
df. 6 0 1 1
Yuriy Pautov
df. 5 0 0 0
Yegor Rykov
df. 2 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 13 4 5 9
Anton Berlev
fw. 13 0 4 4
Artyom Gareyev
fw. 13 1 2 3
Evgeniy Grachov
fw. 13 2 0 2
Michal Kristof
fw. 13 2 7 9
Nikolajs Elisejevs
fw. 13 1 1 2
Nikolai Chebykin
fw. 12 1 1 2
Rudolf Cerveny
fw. 12 5 0 5
Danil Faizullin
fw. 11 0 3 3
Mark Verba
fw. 11 0 0 0
Alexander Shevchenko
fw. 8 0 0 0
Pavel Shen
fw. 8 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 5 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 3 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Semyon Ivanov
fw. 2 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 2 0 0 0
HC Sochi

Andrei Nazarov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 10 -25 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 5 -9 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 0 0 0 0
Fedor Kroshynskiy
df. 12 0 3 3
Joe Morrow
df. 12 0 3 3
Nikita Pivtsakin
df. 12 2 0 2
Nikita Zorkin
df. 12 2 3 5
Yuriy Aleksandrov
df. 12 0 1 1
Brandon Gormley
df. 8 0 1 1
Danila Galenyuk
df. 8 0 2 2
Anton V. Novikov
df. 3 0 0 0
Nikita Ushnev
df. 0 0 0 0
Amir Garaev
fw. 12 0 4 4
Andrei Altybarmakyan
fw. 12 0 1 1
Artur Tyanulin
fw. 12 2 5 7
Nikita Popugaev
fw. 12 4 0 4
Artyom Nikolaev
fw. 10 2 2 4
Dmitry Zavgorodniy
fw. 10 2 1 3
Kirill Petkov
fw. 10 3 0 3
Nikita Feoktistov
fw. 10 1 2 3
Nikita Tochitskiy
fw. 10 1 0 1
Sergei Popov
fw. 9 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 8 0 0 0
Yegor Babenko
fw. 7 1 1 2
Donat Stalnov
fw. 6 0 0 0
Evgeniy Kamenskiy
fw. 6 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 2 0 3 3
Mikhail Abramov
fw. 2 0 0 0
Danil Avershin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului