4:1
Admiral — Severstal Meci incheiat 17 septembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Severstal 17 septembrie 2021

17 septembrie 2021, 12:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Fetisov Arena (Vladivostok, Russia)
Arbitru: , Andris Ansons

Betting bonuses for meeting Admiral - Severstal

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 194 -15 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 177 -12 0 0
Libor Šulák
df. 131 0 4 4
Voyteh Mozik
df. 124 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 94 0 1 1
Dinar Hamidullin
df. 56 0 0 0
Fyodor Belyakov
df. 33 0 0 0
Danila Polivko
df. 19 0 0 0
Mikhail Patrikeyev
df. 0 0 0 0
Dmitry Sayustov
fw. 110 2 1 3
Dmitriy Lugin
fw. 89 0 0 0
Vyacheslav Ushenin
fw. 87 2 1 3
Vladislav Ushenin
fw. 81 0 2 2
Alexander Shevchenko
fw. 78 0 2 2
Mark Verba
fw. 75 3 0 3
Andrei Obidin
fw. 74 1 1 2
Artyom Manukyan
fw. 68 0 0 0
Pavel Makarenko
fw. 60 0 0 0
Artyom Gareyev
fw. 35 0 1 1
Evgeniy Grachov
fw. 33 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 19 1 0 1
Igor Titunnikov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Matyshkin
df. 104 0 1 1
Josh Kestner
fw. 93 1 2 3
Leonid Metalnikov
df. 74 0 0 0
Rihards Bukarts
fw. 71 3 2 5
Vitaly Menshikov
df. 71 0 2 2
Vladislav Kaletnik
fw. 55 1 0 1
Denis Sinyagin
gk. 0 0 0 0
Gleb Zaycev
fw. 0 0 0 0
Mikhail Semeneko
df. 0 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kazamanov
df. 0 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 188 -9 0 0
Dmitry Shatailo
gk. 0 0 0 0
Yegor Rykov
df. 128 0 4 4
Jakob Stenqvist
df. 124 2 2 4
Robin Press
df. 122 1 1 2
Mikhail Tikhonov
df. 107 0 0 0
Makar Khabarov
df. 70 0 0 0
Ivan Rogov
df. 28 0 0 0
Nikita Makeyev
df. 25 0 0 0
Artyom Chmykhov
df. 0 0 0 0
Adam Liska
fw. 108 1 2 3
Igor Geraskin
fw. 107 1 0 1
Nikita Guslistov
fw. 105 1 0 1
Robert Rooba
fw. 105 1 1 2
David Dumbadze
fw. 92 0 3 3
Egor Morozov
fw. 92 2 2 4
Daniil Vovchenko
fw. 84 1 5 6
Andrei Alexeyev
fw. 63 1 0 1
Joonas Nättinen
fw. 61 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 58 1 0 1
Dmitriy Moiseev
fw. 50 0 0 0
Ivan Yemets
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
Konstantin Shostak
gk. 177 -5 0 0
Maxim Kolmikov
fw. 53 0 1 1
Nikolai Timashov
df. 35 1 0 1
Ildar Shiksatdarov
fw. 27 0 0 0
Ilya Hohlov
df. 27 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 26 0 0 0
Andrey Churkin
df. 10 0 0 0
Alexander Agapov
fw. 0 0 0 0
Artyom Markov
fw. 0 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 0 0 0 0
Ruslan Abrosimov
fw. 0 0 0 0
Tmur Karimov
df. 0 0 0 0
Vladislav Podyapolsky
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.62
4.00
2.27
2.18
1.65
2.80
3.50
2.35
1.52
2.50
2.70
4.20
2.30
2.15
1.68
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
08.09.21
Severstal
Admiral
KHL 2019-2020
28.11.19
Severstal
Admiral
19.10.19
Admiral
Severstal
KHL 2018-2019
17.01.19
Admiral
Severstal
12.11.18
Severstal
Admiral
1
:
1
3
:
2
S
KHL 2017-2018
24.12.17
Admiral
Severstal
23.09.17
Severstal
Admiral
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2016-2017
01.12.16
Admiral
Severstal
2
:
1
29.09.16
Severstal
Admiral
2
:
1
KHL 2015-2016
25.11.15
Severstal
Admiral
4
:
4
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
I
10.09.21
Metallurg
Admiral
PO
08.09.21
Severstal
Admiral
PO
06.09.21
SKA
Admiral
I
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
PS
02.09.21
HC Spartak
Admiral
I
Severstal
15.09.21
Amur
Severstal
I
13.09.21
Sibir
Severstal
V
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.09.21
Severstal
Admiral
CO
05.09.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
02.09.21
Severstal
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
2
CSKA
7 4 1 0 2 0 0 20-18 10
3
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
4
Jokerit
7 3 1 1 2 0 0 23-22 10
5
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 18-14 8
6
Torpedo
7 3 0 0 3 0 1 16-20 7
7
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
HC Dinamo Riga
7 3 0 0 4 0 0 16-24 6
9
HC Sochi
7 1 1 0 3 0 2 16-19 6
10
Vityaz
6 1 0 0 1 3 1 20-22 6
11
Lokomotiv
6 2 0 0 3 0 1 14-15 5
12
Severstal
6 1 1 0 3 0 1 13-16 5
13
Kunlun RS
7 1 0 1 5 0 0 20-32 4
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
6 6 0 0 0 0 0 28-8 12
2
Tractor
6 3 1 1 0 1 0 22-13 11
3
Metallurg
6 4 1 0 1 0 0 25-17 10
4
Avtomobilist
6 3 0 1 2 0 0 19-17 8
5
Ak Bars
7 1 1 1 3 1 0 15-17 7
6
Neftekhimik
6 3 0 0 3 0 0 15-17 6
7
Avangard
6 1 1 1 3 0 0 19-20 6
8
Barys
6 2 0 0 4 0 0 14-19 4
9
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
10
Amur
6 1 0 0 4 1 0 10-21 3
11
Admiral
6 0 0 0 3 2 1 14-29 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
2
Jokerit
7 3 1 1 2 0 0 23-22 10
3
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 18-14 8
4
Torpedo
7 3 0 0 3 0 1 16-20 7
5
HC Sochi
7 1 1 0 3 0 2 16-19 6
6
Vityaz
6 1 0 0 1 3 1 20-22 6
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
6 6 0 0 0 0 0 28-8 12
2
Avangard
6 1 1 1 3 0 0 19-20 6
3
Barys
6 2 0 0 4 0 0 14-19 4
4
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
5
Amur
6 1 0 0 4 1 0 10-21 3
6
Admiral
6 0 0 0 3 2 1 14-29 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
2
CSKA
7 4 1 0 2 0 0 20-18 10
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
4
HC Dinamo Riga
7 3 0 0 4 0 0 16-24 6
5
Lokomotiv
6 2 0 0 3 0 1 14-15 5
6
Severstal
6 1 1 0 3 0 1 13-16 5
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
6 3 1 1 0 1 0 22-13 11
2
Metallurg
6 4 1 0 1 0 0 25-17 10
3
Avtomobilist
6 3 0 1 2 0 0 19-17 8
4
Ak Bars
7 1 1 1 3 1 0 15-17 7
5
Neftekhimik
6 3 0 0 3 0 0 15-17 6
6
Kunlun RS
7 1 0 1 5 0 0 20-32 4
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
6 6 0 0 0 0 0 28-8 12
2
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
3
Tractor
6 3 1 1 0 1 0 22-13 11
4
Metallurg
6 4 1 0 1 0 0 25-17 10
5
CSKA
7 4 1 0 2 0 0 20-18 10
6
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
7
Jokerit
7 3 1 1 2 0 0 23-22 10
8
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 18-14 8
9
Avtomobilist
6 3 0 1 2 0 0 19-17 8
10
Torpedo
7 3 0 0 3 0 1 16-20 7
11
Ak Bars
7 1 1 1 3 1 0 15-17 7
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
13
Neftekhimik
6 3 0 0 3 0 0 15-17 6
14
HC Dinamo Riga
7 3 0 0 4 0 0 16-24 6
15
Avangard
6 1 1 1 3 0 0 19-20 6
16
HC Sochi
7 1 1 0 3 0 2 16-19 6
17
Vityaz
6 1 0 0 1 3 1 20-22 6
18
Lokomotiv
6 2 0 0 3 0 1 14-15 5
19
Severstal
6 1 1 0 3 0 1 13-16 5
20
Barys
6 2 0 0 4 0 0 14-19 4
21
Kunlun RS
7 1 0 1 5 0 0 20-32 4
22
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
23
Amur
6 1 0 0 4 1 0 10-21 3
24
Admiral
6 0 0 0 3 2 1 14-29 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 23-7 10
2
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 25-11 10
3
Jokerit
5 3 1 1 0 0 0 21-15 10
4
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 17-12 8
6
Metallurg
5 3 1 0 1 0 0 19-15 8
7
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 17-11 8
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-9 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
10
HC Dinamo Riga
5 3 0 0 2 0 0 12-18 6
11
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
12
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 11-13 5
13
Ak Bars
5 0 1 1 2 1 0 9-13 5
14
Barys
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
15
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-16 4
16
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
17
Avangard
5 0 1 1 3 0 0 15-20 4
18
Vityaz
5 0 0 0 1 3 1 14-19 4
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 0 1 11-13 3
20
Amur
5 1 0 0 3 1 0 10-17 3
21
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 13-25 3
22
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
Kunlun RS
5 0 0 1 4 0 0 15-24 2
24
HC Sochi
5 0 0 0 3 0 2 6-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
2
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 12-3 6
3
Neftekhimik
4 3 0 0 1 0 0 14-8 6
4
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 17-14 6
5
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 13-11 6
6
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-8 6
7
Jokerit
3 1 1 1 0 0 0 12-8 6
8
HC Sochi
5 1 1 0 2 0 1 13-14 5
9
CSKA
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-12 4
11
HC Dinamo Riga
4 2 0 0 2 0 0 6-13 4
12
Lokomotiv
3 1 0 0 1 0 1 9-10 3
13
Ak Bars
4 1 0 0 2 1 0 8-9 3
14
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
15
SKA
2 1 0 0 1 0 0 11-6 2
16
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
17
Amur
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
18
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
19
Tractor
1 0 1 0 0 0 0 3-2 2
20
Kunlun RS
4 0 0 1 3 0 0 14-19 2
21
Vityaz
3 0 0 0 1 1 1 7-10 2
22
Admiral
1 0 0 0 1 0 0 3-5 0
23
Sibir
2 0 0 0 2 0 0 6-9 0
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
2
Avtomobilist
4 3 0 1 0 0 0 15-7 8
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 13-8 8
4
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
5
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 16-9 6
6
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 11-9 6
7
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
8
HC Dinamo Minsk
3 2 0 0 1 0 0 9-8 4
9
Jokerit
4 2 0 0 2 0 0 11-14 4
10
Vityaz
3 1 0 0 0 2 0 13-12 4
11
Ak Bars
3 0 1 1 1 0 0 7-8 4
12
Torpedo
3 1 0 0 1 0 1 8-8 3
13
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
14
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
15
Barys
2 1 0 0 1 0 0 8-6 2
16
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
17
Severstal
2 1 0 0 1 0 0 6-5 2
18
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 5-5 2
19
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 10-11 2
20
Kunlun RS
3 1 0 0 2 0 0 6-13 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 3-5 1
22
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
23
Avangard
2 0 0 0 2 0 0 6-12 0
24
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 1-9 0
Comentarii
KHL
Week 3