0:5
Admiral — Metallurg Meci incheiat 20 septembrie 2021
Urmatorul meci pentru Metallurg
1 septembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Metallurg 20 septembrie 2021

20 septembrie 2021, 12:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Fetisov Arena (Vladivostok, Russia)
Arbitru: , Andris Ansons

Betting bonuses for meeting Admiral - Metallurg

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 237 -13 0 0
Ivan Nalimov
gk. 194 -15 0 0
Libor Šulák
df. 156 1 4 5
Voyteh Mozik
df. 145 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 113 0 1 1
Dinar Hamidullin
df. 75 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 50 0 0 0
Danila Polivko
df. 19 0 0 0
Mikhail Patrikeyev
df. 17 0 0 0
Dmitry Sayustov
fw. 126 3 1 4
Dmitriy Lugin
fw. 103 1 1 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 100 2 1 3
Vladislav Ushenin
fw. 94 0 2 2
Josh Kestner
fw. 93 1 2 3
Mark Verba
fw. 91 3 0 3
Andrei Obidin
fw. 90 1 2 3
Alexander Shevchenko
fw. 89 0 2 2
Artyom Manukyan
fw. 84 0 0 0
Pavel Makarenko
fw. 70 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 50 1 0 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 29 1 0 1
Igor Titunnikov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Matyshkin
df. 104 0 1 1
Leonid Metalnikov
df. 74 0 0 0
Rihards Bukarts
fw. 71 3 2 5
Vitaly Menshikov
df. 71 0 2 2
Vladislav Kaletnik
fw. 55 1 0 1
Artyom Gareyev
fw. 46 0 1 1
Denis Sinyagin
gk. 0 0 0 0
Gleb Zaycev
fw. 0 0 0 0
Mikhail Semeneko
df. 0 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kazamanov
df. 0 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 285 -10 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 134 -9 0 0
Egor Yakovlev.
df. 144 0 3 3
Mikhail Pashnin
df. 141 0 3 3
Linus Hultström
df. 130 0 7 7
Artem Minulin
df. 127 0 1 1
Alexei Maklyukov
df. 115 0 0 0
Artyom Zemchyonok
df. 90 0 2 2
Ilya Nikolayev
df. 9 0 0 0
Josh Currie
fw. 123 1 3 4
Maxim Karpov
fw. 117 4 3 7
Andrei Chibisov
fw. 115 3 2 5
Philippe Maillet
fw. 114 4 6 10
Denis Zernov
fw. 113 2 1 3
Brendan Leipsic
fw. 106 2 5 7
Anatoly Nikontsev
fw. 90 4 1 5
Nikita Korostelev
fw. 90 4 2 6
Semyon Koshelev
fw. 84 3 2 5
Nikolay Goldobin
fw. 69 3 4 7
Arkhip Nekolenko
fw. 64 1 1 2
Danila Yurov
fw. 31 0 0 0
Igor Shvyryov
fw. 11 0 0 0
Nu vor juca
Pavel Akolzin
fw. 77 0 1 1
Yaroslav Khabarov
df. 15 0 0 0
Yegor Korobkin
fw. 9 0 0 0
Grigory Dronov
df. 1 0 0 0
Artyom Zagidulin
gk. 0 0 0 0
Bogdan Potekhin
fw. 0 0 0 0
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Vladislav Semin
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.75
4.65
1.55
2.65
1.47
4.30
4.40
1.64
1.88
1.90
4.75
5.50
1.54
2.70
1.44
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
10.09.21
Metallurg
Admiral
KHL 2019-2020
21.11.19
Admiral
Metallurg
10.10.19
Metallurg
Admiral
KHL 2018-2019
07.01.19
Metallurg
Admiral
05.10.18
Admiral
Metallurg
KHL 2017-2018
08.10.17
Admiral
Metallurg
05.09.17
Metallurg
Admiral
KHL 2016-2017
07.12.16
Metallurg
Admiral
5
:
3
19.10.16
Admiral
Metallurg
3
:
0
KHL 2015-2016
05.01.16
Admiral
Metallurg
2
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
17.09.21
Admiral
Severstal
V
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
I
10.09.21
Metallurg
Admiral
PO
08.09.21
Severstal
Admiral
PO
06.09.21
SKA
Admiral
I
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
PS
02.09.21
HC Spartak
Admiral
I
Metallurg
18.09.21
Amur
Metallurg
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
V
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
V
10.09.21
Metallurg
Admiral
CO
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
05.09.21
Barys
Metallurg
V
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
2
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
3
Jokerit
8 3 1 2 2 0 0 26-24 12
4
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
5
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
6
Lokomotiv
7 3 0 0 3 0 1 18-18 7
7
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
8
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 15-13 6
9
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
10
HC Sochi
8 1 1 0 4 0 2 16-20 6
11
Vityaz
7 1 0 0 2 3 1 22-27 6
12
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
13
Kunlun RS
8 1 0 1 6 0 0 21-36 4
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Tractor
7 4 1 1 0 1 0 26-14 13
3
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 31-19 12
4
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
5
Ak Bars
8 2 1 1 3 1 0 16-17 9
6
Neftekhimik
7 4 0 0 3 0 0 20-19 8
7
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
8
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
9
Admiral
7 1 0 0 3 2 1 18-30 5
10
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
11
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
8 3 1 2 2 0 0 26-24 12
2
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
3
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
4
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
5
HC Sochi
8 1 1 0 4 0 2 16-20 6
6
Vityaz
7 1 0 0 2 3 1 22-27 6
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
3
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
4
Admiral
7 1 0 0 3 2 1 18-30 5
5
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
6
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
2
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
3
Lokomotiv
7 3 0 0 3 0 1 18-18 7
4
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 15-13 6
5
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
6
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
7 4 1 1 0 1 0 26-14 13
2
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 31-19 12
3
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
4
Ak Bars
8 2 1 1 3 1 0 16-17 9
5
Neftekhimik
7 4 0 0 3 0 0 20-19 8
6
Kunlun RS
8 1 0 1 6 0 0 21-36 4
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Tractor
7 4 1 1 0 1 0 26-14 13
3
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
4
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 31-19 12
5
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
6
Jokerit
8 3 1 2 2 0 0 26-24 12
7
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
8
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
9
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
10
Ak Bars
8 2 1 1 3 1 0 16-17 9
11
Neftekhimik
7 4 0 0 3 0 0 20-19 8
12
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
13
Lokomotiv
7 3 0 0 3 0 1 18-18 7
14
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
15
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 15-13 6
16
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
17
HC Sochi
8 1 1 0 4 0 2 16-20 6
18
Vityaz
7 1 0 0 2 3 1 22-27 6
19
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
20
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
21
Admiral
7 1 0 0 3 2 1 18-30 5
22
Kunlun RS
8 1 0 1 6 0 0 21-36 4
23
Sibir
6 1 0 0 4 1 0 13-20 3
24
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 25-11 10
3
Tractor
5 4 0 1 0 0 0 19-7 10
4
Jokerit
5 3 0 2 0 0 0 19-13 10
5
Metallurg
5 3 1 0 1 0 0 23-16 8
6
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 16-13 8
7
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
8
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 9-10 7
9
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-9 6
10
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
11
Barys
5 2 0 0 2 0 1 14-15 5
12
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
13
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 11-11 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 11-16 4
17
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 7-16 4
18
Avangard
5 1 1 0 3 0 0 14-18 4
19
Admiral
5 1 0 0 2 2 0 14-22 4
20
Amur
5 1 0 0 3 1 0 11-20 3
21
Vityaz
5 0 0 0 2 2 1 11-18 3
22
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
Kunlun RS
5 0 0 1 4 0 0 11-22 2
24
HC Sochi
5 0 0 0 3 0 2 5-11 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 13-3 8
2
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
3
HC Spartak
6 3 1 0 2 0 0 16-12 8
4
Jokerit
4 1 1 2 0 0 0 15-10 8
5
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
6
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 17-14 6
7
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-8 6
8
Lokomotiv
4 2 0 0 1 0 1 13-13 5
9
Ak Bars
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
10
HC Sochi
5 1 1 0 2 0 1 13-14 5
11
CSKA
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
12
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-12 4
13
HC Dinamo Riga
4 2 0 0 2 0 0 6-13 4
14
Tractor
2 1 1 0 0 0 0 7-3 4
15
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
16
SKA
2 1 0 0 1 0 0 11-6 2
17
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
18
Admiral
2 1 0 0 1 0 0 7-6 2
19
Amur
3 1 0 0 2 0 0 7-14 2
20
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
21
Kunlun RS
4 0 0 1 3 0 0 14-19 2
22
Vityaz
3 0 0 0 1 1 1 7-10 2
23
Avtomobilist
4 0 0 0 3 1 0 7-16 1
24
Sibir
2 0 0 0 2 0 0 6-9 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
2
Avtomobilist
4 3 0 1 0 0 0 15-7 8
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 13-8 8
4
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 14-11 8
5
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
6
Metallurg
3 3 0 0 0 0 0 14-5 6
7
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 16-9 6
8
HC Dinamo Minsk
4 2 0 0 2 0 0 9-9 4
9
Jokerit
4 2 0 0 2 0 0 11-14 4
10
Vityaz
4 1 0 0 1 2 0 15-17 4
11
Ak Bars
3 0 1 1 1 0 0 7-8 4
12
Barys
3 1 0 0 1 0 1 10-9 3
13
Torpedo
4 1 0 0 2 0 1 11-12 3
14
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
15
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
16
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
17
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 5-5 2
18
Severstal
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
19
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-14 2
20
Avangard
3 1 0 0 2 0 0 9-13 2
21
Kunlun RS
4 1 0 0 3 0 0 7-17 2
22
HC Sochi
3 0 0 0 2 0 1 3-6 1
23
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
24
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 1-9 0
Comentarii
KHL
Week 4