Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Lokomotiv 6 octombrie 2022

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
4.10
4.00
1.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I
Lokomotiv
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I

Meciurile head-to-head: Admiral — Lokomotiv

KHL 2022-2023
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
KHL 2021-2022
23.12.21
Admiral
Lokomotiv
19.10.21
Lokomotiv
Admiral
KHL 2019-2020
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2018-2019
13.01.19
Admiral
Lokomotiv
18.10.18
Lokomotiv
Admiral
KHL 2017-2018
16.01.18
Lokomotiv
Admiral
20.11.17
Admiral
Lokomotiv
KHL 2016-2017
12.02.17
Lokomotiv
Admiral
6
:
1
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
5
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
6
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
7
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
8
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
9
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
10
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
11
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
12
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
13
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
14
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
15
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
16
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
17
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
18
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
19
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
20
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
21
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9
22
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 22-5 10
2
HC Dynamo
5 3 1 1 0 0 0 18-7 10
3
Vityaz
5 3 0 1 0 1 0 20-12 9
4
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 21-10 8
5
Avtomobilist
5 3 1 0 1 0 0 21-14 8
6
Neftekhimik
5 3 1 0 1 0 0 14-11 8
7
Salavat Yulaev
5 3 0 1 1 0 0 15-5 8
8
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 10-9 7
9
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 15-14 7
10
HC Sochi
5 2 0 0 1 2 0 15-14 6
11
Barys
5 1 1 1 2 0 0 12-12 6
12
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
13
Sibir
5 1 1 0 2 1 0 11-11 5
14
Amur
5 1 1 0 2 1 0 9-15 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 15-15 5
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 8-16 4
17
CSKA
5 0 1 0 2 1 1 11-16 4
18
Kunlun RS
5 0 0 1 2 1 1 11-19 4
19
HC Spartak
5 1 0 0 3 1 0 9-19 3
20
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 8-16 3
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 9-19 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
2
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
3
Vityaz
9 4 1 1 2 1 0 26-19 13
4
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
5
Torpedo
7 4 0 1 1 1 0 29-18 11
6
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
7
Kunlun RS
9 2 1 1 2 1 2 21-23 11
8
Barys
7 4 1 0 2 0 0 20-15 10
9
Ak Bars
7 2 2 0 1 2 0 16-16 10
10
HC Spartak
9 4 0 0 4 1 0 15-25 9
11
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
12
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
13
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 22-17 8
14
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
15
Sibir
6 2 0 1 2 0 1 16-14 7
16
Admiral
6 2 1 0 3 0 0 10-11 6
17
Tractor
9 2 1 0 6 0 0 17-25 6
18
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 12-10 6
19
Amur
6 2 0 0 3 0 1 10-15 5
20
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
21
Avangard
1 1 0 0 0 0 0 2-1 2
22
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 10-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
7 6 1 0 0 0 0 29-12 14
2
Metallurg
7 6 0 0 1 0 0 23-15 12
3
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
4
HC Dynamo
6 3 1 1 1 0 0 15-10 10
5
Lokomotiv
6 4 0 0 1 1 0 16-11 9
6
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
7
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
8
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
9
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
10
Neftekhimik
9 3 0 0 5 1 0 23-33 7
11
HC Dinamo Minsk
7 1 2 0 3 0 1 17-20 7
12
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
13
Severstal
8 1 1 1 4 0 1 23-25 7
14
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
15
Vityaz
5 2 0 0 1 0 2 13-11 6
16
Admiral
8 1 0 1 4 1 1 13-20 6
17
Avtomobilist
5 1 1 0 2 1 0 16-20 5
18
Barys
7 1 0 1 4 0 1 13-24 5
19
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
20
CSKA
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
21
HC Sochi
6 1 0 0 4 1 0 14-21 3
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
4
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
5
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
6
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
7
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
8
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
9
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
10
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
11
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
2
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
3
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
4
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
5
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
6
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
7
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
8
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
9
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
10
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
11
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
3
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
4
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
5
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
2
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
3
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
4
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
5
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
6
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
2
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
3
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
4
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
5
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
2
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
3
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
4
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
5
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
6
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 10 -17 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 4 -12 0 0
Alexander Lazushin
gk. 0 0 0 0
Colby Williams
df. 14 0 2 2
Libor Šulák
df. 14 4 7 11
Ruslan Ibatullin
df. 12 0 0 0
Evgeny Lisovets
df. 11 0 1 1
Dinar Hamidullin
df. 10 0 1 1
Leonid Metalnikov
df. 9 0 1 1
Rinat Valiev
df. 7 0 1 1
Yuriy Pautov
df. 5 0 0 0
Yegor Rykov
df. 2 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 14 4 5 9
Anton Berlev
fw. 14 0 4 4
Artyom Gareyev
fw. 14 1 3 4
Evgeniy Grachov
fw. 14 2 1 3
Nikolajs Elisejevs
fw. 14 1 1 2
Rudolf Cerveny
fw. 14 5 0 5
Michal Kristof
fw. 13 2 7 9
Nikolai Chebykin
fw. 13 1 1 2
Danil Faizullin
fw. 12 2 3 5
Mark Verba
fw. 12 0 0 0
Alexander Shevchenko
fw. 9 0 0 0
Pavel Shen
fw. 9 0 0 0
Gleb Zyryanov
fw. 5 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 4 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Semyon Ivanov
fw. 2 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 2 0 0 0
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 8 -18 0 0
Daniil Isayev
gk. 7 -9 0 0
Aleksandr Elesin
df. 14 1 3 4
Andrei Sergeyev
df. 14 2 6 8
Daniil Misyul
df. 14 0 2 2
Maxim Osipov
df. 14 0 0 0
Rushan Rafikov
df. 14 1 4 5
Dmitry Simashev
df. 11 0 0 0
Nikita Cherepanov
df. 8 0 1 1
Roman Bychkov
df. 5 0 0 0
Anton Lukichev
df. 2 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 14 3 9 12
Egor Averin
fw. 14 2 3 5
Egor Korshkov
fw. 14 0 1 1
Georgy Ivanov
fw. 14 3 4 7
Ivan Chehovich
fw. 14 4 2 6
Pavel Kraskovskiy
fw. 14 1 2 3
Sergei Andronov
fw. 14 2 2 4
Aleksandr Polunin
fw. 13 2 2 4
Artur Kayumov
fw. 13 0 5 5
Maxim Shalunov
fw. 13 6 4 10
Daniil Tesanov
fw. 9 1 2 3
Stepan Nikulin
fw. 9 2 5 7
Artem Ilyenko
fw. 8 1 1 2
Pavel Tyutnev
fw. 5 1 0 1
Alexander Volkov
fw. 2 0 0 0
Maxim Berezkin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului