Admiral — HC Dynamo: ponturi pariuri 23 septembrie 2023

Cote Admiral — HC Dynamo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.90
3.85
2.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
V
16.09.23
Barys
Admiral
I
14.09.23
Avangard
Admiral
I
12.09.23
Torpedo
Admiral
I
08.09.23
HC Spartak
Admiral
V
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
PS
03.09.23
CSKA
Admiral
I
HC Dynamo
21.09.23
Amur
HC Dynamo
V
18.09.23
HC Dynamo
HC Spartak
V
15.09.23
SKA
HC Dynamo
V
13.09.23
CSKA
HC Dynamo
V
11.09.23
HC Dynamo
Barys
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
V
07.09.23
HC Dynamo
Metallurg
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
I

Meciurile head-to-head: Admiral — HC Dynamo

KHL 2022-2023
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
KHL 2021-2022
08.12.21
HC Dynamo
Admiral
1
:
1
1
:
2
S
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
KHL 2019-2020
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
KHL 2018-2019
02.02.19
HC Dynamo
Admiral
18.12.18
Admiral
HC Dynamo
KHL 2017-2018
20.01.18
HC Dynamo
Admiral
16.11.17
Admiral
HC Dynamo
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 6 -15 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 2 -4 0 0
Alexey Solovyov
df. 7 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 7 1 2 3
Yuriy Pautov
df. 7 0 2 2
Colby Williams
df. 6 0 1 1
Maxim Chudinov
df. 6 1 2 3
Ruslan Ibatullin
df. 6 0 0 0
Mark Yanchevsky
df. 3 0 0 0
Egor Nikitin
df. 1 0 0 0
Evgeny Lisovets
df. 0 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 0 0 0 0
Daniil Gutik
fw. 7 4 4 8
Nikolai Chebykin
fw. 7 0 1 1
Pavel Shen
fw. 7 2 4 6
Tyler Graovac
fw. 7 2 1 3
Alexander Gorshkov
fw. 6 1 2 3
Alexander Shevchenko
fw. 6 1 0 1
Giovanni Fiore
fw. 6 2 1 3
Pavel Varfolomeyev
fw. 6 2 1 3
Anton Berlev
fw. 5 0 1 1
Danil Faizullin
fw. 5 1 0 1
Denis Golybev
fw. 5 0 1 1
Prokhor Korbit
fw. 5 1 0 1
Pavel Makhanovsky
fw. 4 0 0 0
Ivan Yemets
fw. 3 0 0 0
Maxim Kolmikov
fw. 3 0 0 0
Anton Nazarevich
fw. 2 0 0 0
Pavel Tyutnev
fw. 0 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 5 -6 0 0
Maxim Motorygin
gk. 3 -6 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 2 -4 0 0
Andrey Mironov
df. 9 0 2 2
Brennan Menell
df. 9 0 7 7
Daniil Pylenkov
df. 9 1 4 5
Igor Odgiganov
df. 9 0 3 3
Kirill Gotovets
df. 9 0 0 0
Yegor Martynov
df. 8 0 1 1
Artyom Kudashov
df. 5 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 3 0 0 0
Mario Patalakha
df. 1 0 0 0
Anton Malyshev
df. 0 0 0 0
Artyom Volchenkov
df. 0 0 0 0
Igor Verbitsky
df. 0 0 0 0
Artem Ilyenko
fw. 9 1 2 3
Cedric Paquette
fw. 9 1 2 3
Dmitriy Rashevskiy
fw. 9 4 4 8
Egor Petykhov
fw. 9 3 0 3
Erik O'Dell
fw. 9 4 4 8
Ilya Kablukov
fw. 9 0 0 0
Ivan Muranov
fw. 9 1 0 1
Jordan Weal
fw. 9 5 4 9
Nikita Gusev
fw. 9 3 9 12
Vladislav Milhailov
fw. 9 2 0 2
Maxim Dzhioshvili
fw. 8 5 1 6
Yegor Rimashevsky
fw. 8 0 3 3
Egor Morozov
fw. 6 0 0 0
Igor Chernyshov
fw. 2 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 1 0 0 0
Pavel Kudryavtsev
fw. 1 0 0 0
Daniil Lapin
fw. 0 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 0 0 0 0
Nikita Buruyanov
fw. 0 0 0 0
Petr Yakovlev
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token