Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Admiral — Amur 23 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Admiral – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Admiral
30.01.23
Admiral
Avangard
CO
28.01.23
Admiral
Sibir
CO
26.01.23
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.01.23
Admiral
Amur
I
18.01.23
Amur
Admiral
I
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
PS
14.01.23
Salavat Yulaev
Admiral
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.01.23
Admiral
Barys
V
08.01.23
Admiral
Barys
I
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
I
29.12.22
Admiral
Amur
V
27.12.22
Amur
Admiral
V
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
I
21.12.22
Metallurg
Admiral
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
V
08.12.22
Amur
Admiral
V
07.12.22
Amur
Admiral
PO
05.12.22
Admiral
Amur
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
I
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
I
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
CS
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
V
15.11.22
CSKA
Admiral
I
12.11.22
Admiral
Tractor
V
10.11.22
Admiral
Tractor
V
08.11.22
Admiral
SKA
V
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
V
03.11.22
Barys
Admiral
V
01.11.22
Tractor
Admiral
PO
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
V
28.10.22
Avangard
Admiral
CO
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
PS
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
CS
13.10.22
Barys
Admiral
I
11.10.22
Sibir
Admiral
V
08.10.22
Admiral
CSKA
I
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I
Amur
30.01.23
Amur
Sibir
PO
27.01.23
CSKA
Amur
I
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Admiral — Amur

KHL 2022-2023
21.01.23
Admiral
Amur
18.01.23
Amur
Admiral
30.12.22
Admiral
Amur
29.12.22
Admiral
Amur
27.12.22
Amur
Admiral
08.12.22
Amur
Admiral
07.12.22
Amur
Admiral
05.12.22
Admiral
Amur
KHL 2021-2022
03.01.22
Admiral
Amur
20.12.21
Amur
Admiral
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 42 -71 0 0
Alexander Lazushin
gk. 11 -17 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 8 -18 0 0
Colby Williams
df. 56 1 13 14
Libor Šulák
df. 56 11 23 34
Evgeny Lisovets
df. 50 3 8 11
Leonid Metalnikov
df. 49 0 3 3
Dinar Hamidullin
df. 30 1 1 2
Yuriy Pautov
df. 24 0 1 1
Rinat Valiev
df. 17 0 2 2
Valeri Orekhov
df. 13 2 1 3
Yegor Rykov
df. 7 0 0 0
Alexander Gorshkov
fw. 56 15 15 30
Nikolajs Elisejevs
fw. 53 10 10 20
Evgeniy Grachov
fw. 52 3 6 9
Nikolai Chebykin
fw. 52 10 11 21
Danil Faizullin
fw. 50 7 9 16
Rudolf Cerveny
fw. 50 10 4 14
Artyom Gareyev
fw. 43 3 7 10
Alexander Shevchenko
fw. 42 3 5 8
Michal Kristof
fw. 42 7 22 29
Pavel Shen
fw. 40 3 1 4
Anton Berlev
fw. 36 3 10 13
Dmitry Sayustov
fw. 36 3 4 7
Gleb Zyryanov
fw. 28 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 25 1 1 2
Dmitriy Sidlyarov
fw. 15 3 2 5
Daniil Gutik
fw. 9 0 2 2
Prokhor Korbit
fw. 3 0 0 0
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 38 -71 1 1
Janis Kalnins
gk. 22 -50 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 53 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 46 1 5 6
Cam Lee
df. 43 7 10 17
Artem Alyaev
df. 41 2 10 12
Ruslan Pedan
df. 41 0 6 6
Rafael Batyrshin
df. 31 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 22 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 16 0 0 0
Yakov Rylov
df. 14 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 55 5 11 16
Ivan Nikolishin
fw. 55 14 20 34
Pavel Makhanovsky
fw. 55 5 2 7
Yaroslav Likhachev
fw. 47 14 10 24
Sergei Lapin
fw. 46 4 3 7
Sergei Dubakin
fw. 44 11 10 21
Vladislav Barulin
fw. 44 6 4 10
Nikita Grebenkin
fw. 36 8 13 21
Artur Gizdatullin
fw. 33 5 4 9
Vyacheslav Gretsky
fw. 30 2 1 3
Igor Rudenkov
fw. 28 4 4 8
Jan Drozg
fw. 28 5 10 15
Denis Vikharev
fw. 24 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 21 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 6 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului