Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Cupe Europene: toate meciurile de fotbal

5 noiembrie ma.
Cupe europene Champions League
19:55 Barcelona — Slavia Praga
19:55 Zenit — Leipzig
22:00 Valencia — Lille
22:00 Bor. Dortmund — Inter Milano
22:00 Napoli — RB Salzburg
22:00 Liverpool — Genk
22:00 Lyon — Benfica
22:00 Chelsea — Ajax
6 noiembrie mi.
Cupe europene Champions League
19:55 Bayern Munchen — Olympiakos
19:55 Lokomotiv — Juventus
22:00 Dinamo Zagreb — Șahtar Donețk
22:00 Atalanta — Manchester City
22:00 PSG — Club Brugge
22:00 Bayer Leverkusen — Atletico Madrid
22:00 Real Madrid — Galatasaray
22:00 Crvena Zvezda — Tottenham
Cupe europene Europa League
17:50 Vitoria Guimaraes — Arsenal
7 noiembrie jo.
Cupe europene Europa League
17:50 Astana — AZ Alkmaar
19:55 F91 Dudelange — Sevilla
19:55 Rosenborg — Sporting
19:55 LASK Linz — PSV
19:55 FC Basel — Getafe
19:55 FK Krasnodar — Trabzonspor
19:55 FC Copenhaga — Dinamo Kiev
19:55 APOEL Nicosia — Qarabag
19:55 Lazio — Celtic
19:55 CFR Cluj — Rennes
19:55 Lugano — FK Malmo
19:55 Standard Liege — Eintracht Frankfurt
22:00 Manchester Utd — FK Partizan
22:00 Rangers — FC Porto
22:00 Feyenoord — Young Boys
22:00 Espanyol — Ludogorets
22:00 Ferencvárosi — CSKA Moscova
22:00 Wolfsberger AC — İstanbul Başakşehir
22:00 Borussia M — AS Roma
22:00 Oleksandria — Saint-Etienne
22:00 VFL Wolfsburg — Gent
22:00 Wolverhampton Wanderers — Slovan Bratislava
22:00 Braga — Besiktas
26 noiembrie ma.
Cupe europene Champions League
19:55 Galatasaray — Club Brugge
19:55 Lokomotiv — Bayer Leverkusen
22:00 Tottenham — Olympiakos
22:00 Real Madrid — PSG
22:00 Juventus — Atletico Madrid
22:00 Atalanta — Dinamo Zagreb
22:00 Manchester City — Șahtar Donețk
22:00 Crvena Zvezda — Bayern Munchen
27 noiembrie mi.
Cupe europene Champions League
19:55 Valencia — Chelsea
19:55 Zenit — Lyon
22:00 Genk — RB Salzburg
22:00 Liverpool — Napoli
22:00 Leipzig — Benfica
22:00 Barcelona — Bor. Dortmund
22:00 Slavia Praga — Inter Milano
22:00 Lille — Ajax
Cupe europene Europa League
17:50 Vitoria Guimaraes — Standard Liege
28 noiembrie jo.
Cupe europene Europa League
17:50 Astana — Manchester Utd
17:50 Trabzonspor — Getafe
17:50 FK Krasnodar — FC Basel
19:55 Wolfsberger AC — Borussia M
19:55 Besiktas — Slovan Bratislava
19:55 Braga — Wolverhampton Wanderers
19:55 Oleksandria — VFL Wolfsburg
19:55 İstanbul Başakşehir — AS Roma
19:55 Saint-Etienne — Gent
19:55 Ferencvárosi — Espanyol
19:55 CSKA Moscova — Ludogorets
19:55 Young Boys — FC Porto
19:55 Feyenoord — Rangers
19:55 AZ Alkmaar — FK Partizan
22:00 FK Malmo — Dinamo Kiev
22:00 Lugano — FC Copenhaga
22:00 Arsenal — Eintracht Frankfurt
22:00 Celtic — Rennes
22:00 Lazio — CFR Cluj
22:00 Sevilla — Qarabag
22:00 F91 Dudelange — APOEL Nicosia
22:00 Rosenborg — LASK Linz
22:00 Sporting — PSV
10 decembrie ma.
Cupe europene Champions League
19:55 RB Salzburg — Liverpool
19:55 Napoli — Genk
22:00 Lyon — Leipzig
22:00 Benfica — Zenit
22:00 Chelsea — Lille
22:00 Bor. Dortmund — Slavia Praga
22:00 Inter Milano — Barcelona
22:00 Ajax — Valencia
11 decembrie mi.
Cupe europene Champions League
19:55 Dinamo Zagreb — Manchester City
19:55 Șahtar Donețk — Atalanta
22:00 Olympiakos — Crvena Zvezda
22:00 Club Brugge — Real Madrid
22:00 PSG — Galatasaray
22:00 Bayer Leverkusen — Juventus
22:00 Atletico Madrid — Lokomotiv
22:00 Bayern Munchen — Tottenham
12 decembrie jo.
Cupe europene Europa League
19:55 Rennes — Lazio
19:55 PSV — Rosenborg
19:55 LASK Linz — Sporting
19:55 FC Basel — Trabzonspor
19:55 APOEL Nicosia — Sevilla
19:55 Qarabag — F91 Dudelange
19:55 CFR Cluj — Celtic
19:55 Dinamo Kiev — Lugano
19:55 FC Copenhaga — FK Malmo
19:55 Eintracht Frankfurt — Vitoria Guimaraes
19:55 Standard Liege — Arsenal
19:55 Getafe — FK Krasnodar
22:00 AS Roma — Wolfsberger AC
22:00 Slovan Bratislava — Braga
22:00 VFL Wolfsburg — Saint-Etienne
22:00 Gent — Oleksandria
22:00 Borussia M — İstanbul Başakşehir
22:00 FC Porto — Feyenoord
22:00 Ludogorets — Ferencvárosi
22:00 Espanyol — CSKA Moscova
22:00 Rangers — Young Boys
22:00 Manchester Utd — AZ Alkmaar
22:00 FK Partizan — Astana
22:00 Wolverhampton Wanderers — Besiktas