Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Cupe Europene: toate meciurile de fotbal

25 iunie maine
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
Cupe europene Champions League
16:00 S.P. Tre Penne — Santa Coloma 1
21:45 KF Feronikeli — Lincoln Red Imps 1
27 iunie jo.
Cupe europene Europa League
20:30 Progrès Niederkorn — Cardiff MU
20:30 Barry Town United F.C. — Cliftonville
21:00 KÍ Klaksvik — Tre Fiori
21:00 Sant Julià — Europa FC
21:45 La Fiorita — Engordany
21:45 Prishtina — St Joseph's FC
21:45 Ballymena United — NSÍ Runavík
2 iulie ma.
Cupe europene Europa League
18:45 St Joseph's FC — Prishtina
4 iulie jo.
Cupe europene Europa League
20:30 Cardiff MU — Progrès Niederkorn
20:30 Engordany — La Fiorita
21:00 NSÍ Runavík — Ballymena United
21:30 Europa FC — Sant Julià
21:45 Cliftonville — Barry Town United F.C.
21:45 Tre Fiori — KÍ Klaksvik
9 iulie ma.
Cupe europene Champions League
16:00 Astana — CFR Cluj
20:00 Ararat-Armenia — AIK
20:00 Partizani Tirana — Qarabag
20:00 Dundalk — FC Riga
20:00 Nomme Kalju — Shkendija
20:00 BATE Borisov — Piast Gliwice
20:00 HJK Helsinki — Tоrshavn
20:00 Slovan Bratislava — Sutjeska
20:00 Valur — Maribor
20:00 Suduva — Crvena Zvezda
20:45 Sarajevo — Celtic
21:00 F91 Dudelange — Valletta
Cupe europene Europa League
20:30 CSKA Sofia — Mladost
10 iulie mi.
Cupe europene Champions League
20:00 Sheriff — Saburtalo
21:00 Ferencvárosi — Ludogorets
21:45 Linfield — Rosenborg
11 iulie jo.
Cupe europene Europa League
17:45 Ventspils — Teuta
18:30 KF Laçi — Hapoel Be'er Sheva
20:00 Brann — Shamrock Rovers
20:00 Stjarnan — Levadia
20:00 Breidablik — Vaduz
20:00 NK Domžale — Balzan
20:00 Sahtior Soligorsk — Hibernians
20:00 Široki Brijeg — Kairat
20:00 Levski — Ružomberok
20:00 AEK Larnaca — FC Petrocub
20:00 Pyunik — Shkupi
20:00 Ordabasy — Torpedo Kutaisi
20:00 St Patrick's Athletic — Norrköping
20:00 Debrecen — Kukesi
20:00 Crusaders — B36
20:00 FC Sebail — CSU Craiova
20:00 Olimpija Ljubljana — RFS
20:00 CS Fola Esch — Chikhura
20:00 Zeta — Videoton
20:00 Gżira United — Hajduk Split
20:00 Radnik Bijeljina — Spartak Trnava
20:00 Maccabi Haifa — Mura
20:00 FK Liepāja — Dinamo Minsk
20:00 Cracovia Krakow — DAC
20:00 Kauno Zalgiris — Apollon Limasol
20:00 Budućnost — Narva Trans
20:00 Alashkert — Makedonija Skopje
20:00 Connah's Quay — Kilmarnock
20:00 Brøndby — Inter Turku
20:00 FK Radnicki Nis — Flora
20:00 Neftchi — Speranța Nisporeni
20:00 FCSB — Milsami
20:00 Jeunesse d'Esch — Tobol
20:00 Vitebsk — KuPS
20:00 Molde — Knattspyrnufélag Reykjavíkur
20:00 Akademija Pandev — Zrinjski
20:00 Čukarički — Banants
21:00 Aberdeen — RoPS
22:00 Honved — Žalgiris
16 iulie ma.
Cupe europene Champions League
20:00 Saburtalo — Sheriff
20:00 Maribor — Valur
20:00 Ludogorets — Ferencvárosi
20:00 CFR Cluj — Astana
20:00 Qarabag — Partizani Tirana
20:00 Rosenborg — Linfield
20:00 FC Riga — Dundalk
20:00 Valletta — F91 Dudelange
20:00 Piast Gliwice — BATE Borisov
20:00 Tоrshavn — HJK Helsinki
20:00 Crvena Zvezda — Suduva
20:00 Sutjeska — Slovan Bratislava
20:00 Shkendija — Nomme Kalju
20:00 AIK — Ararat-Armenia
21:45 Celtic — Sarajevo
Cupe europene Europa League
21:30 Mladost — CSKA Sofia
18 iulie jo.
Cupe europene Europa League
20:00 Tobol — Jeunesse d'Esch
20:00 CSU Craiova — FC Sebail
20:00 FC Petrocub — AEK Larnaca
20:00 Zrinjski — Akademija Pandev
20:00 Videoton — Zeta
20:00 Žalgiris — Honved
20:00 Balzan — NK Domžale
20:00 Norrköping — St Patrick's Athletic
20:00 Kukesi — Debrecen
20:00 Shkupi — Pyunik
20:00 Torpedo Kutaisi — Ordabasy
20:00 RFS — Olimpija Ljubljana
20:00 Levadia — Stjarnan
20:00 Ružomberok — Levski
20:00 Kairat — Široki Brijeg
20:00 Hibernians — Sahtior Soligorsk
20:00 Inter Turku — Brøndby
20:00 Dinamo Minsk — FK Liepāja
20:00 Vaduz — Breidablik
20:00 RoPS — Aberdeen
20:00 Makedonija Skopje — Alashkert
20:00 Chikhura — CS Fola Esch
20:00 Hapoel Be'er Sheva — KF Laçi
20:00 Narva Trans — Budućnost
20:00 Teuta — Ventspils
20:00 Knattspyrnufélag Reykjavíkur — Molde
20:00 Kilmarnock — Connah's Quay
20:00 Banants — Čukarički
20:00 B36 — Crusaders
20:00 KuPS — Vitebsk
20:00 Hajduk Split — Gżira United
20:00 Spartak Trnava — Radnik Bijeljina
20:00 Mura — Maccabi Haifa
20:00 DAC — Cracovia Krakow
20:00 Apollon Limasol — Kauno Zalgiris
20:00 Shamrock Rovers — Brann
20:00 Milsami — FCSB
20:00 Speranța Nisporeni — Neftchi
20:00 Flora — FK Radnicki Nis
23 iulie ma.
Cupe europene Champions League
20:00 PSV — FC Basel
20:00 Viktoria Plzen — Olympiakos
25 iulie jo.
Cupe europene Europa League
20:00 AZ Alkmaar — Häcken
20:00 Aris Thessaloniki — AEL Limassol
20:00 Antwerp — Viitorul
1 august jo.
Cupe europene Europa League
20:00 Häcken — AZ Alkmaar
20:00 AEL Limassol — Aris Thessaloniki
20:00 Viitorul — Antwerp
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept