Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Programul meciurilor din Olanda: Pariuri, Cote, Statistici si Echipe

25 august astazi
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
Olanda Eredivisie
13:15 Waalwijk — ADO Den Haag 1 2,30
3,70
2,90
2,45
1,56
15:30 Utrecht — Venlo 1 1,30
5,50
9,50
2,85
1,43
17:45 PEC Zwolle — Sparta Rotterdam 1 3,25
3,75
2,12
2,50
1,53
14 septembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 PSV — Vitesse
19:30 AZ Alkmaar — Sparta Rotterdam
20:45 Venlo — Groningen
21:45 Utrecht — Emmen
21:45 Ajax — SC Heerenveen
15 septembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 PEC Zwolle — Waalwijk
15:30 Heracles — Willem II
15:30 Feyenoord — ADO Den Haag
17:45 Fortuna Sittard — Twente
20 septembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Twente — Heracles
21 septembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Sparta Rotterdam — Waalwijk
20:45 Groningen — PEC Zwolle
20:45 Willem II — Venlo
21:45 Vitesse — Fortuna Sittard
22 septembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 ADO Den Haag — AZ Alkmaar
15:30 SC Heerenveen — Utrecht
15:30 PSV — Ajax
17:45 Emmen — Feyenoord
25 septembrie mi.
Olanda Eredivisie
19:30 PSV — Groningen 1,14
8,00
16,00
21:45 Ajax — Fortuna Sittard
27 septembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Venlo — SC Heerenveen
28 septembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 PEC Zwolle — PSV
19:30 AZ Alkmaar — Heracles
21:45 Fortuna Sittard — Sparta Rotterdam
21:45 Ajax — Groningen
29 septembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Feyenoord — Twente
15:30 Utrecht — Willem II
15:30 Waalwijk — Vitesse
17:45 Emmen — ADO Den Haag
4 octombrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Groningen — Waalwijk
5 octombrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Heracles — Emmen
20:45 Sparta Rotterdam — Twente
20:45 PSV — Venlo
21:45 SC Heerenveen — PEC Zwolle
6 octombrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 ADO Den Haag — Ajax
15:30 Fortuna Sittard — Feyenoord
15:30 Vitesse — Utrecht
17:45 Willem II — AZ Alkmaar
19 octombrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 AZ Alkmaar — SC Heerenveen
19:30 Utrecht — PSV
20:45 Venlo — Vitesse
21:45 Groningen — Willem II
21:45 Waalwijk — Ajax
20 octombrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Feyenoord — Heracles
15:30 Emmen — Fortuna Sittard
15:30 PEC Zwolle — ADO Den Haag
17:45 Groningen — Sparta Rotterdam
25 octombrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Twente — Emmen
26 octombrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Willem II — Waalwijk
20:45 Fortuna Sittard — Venlo
20:45 Vitesse — ADO Den Haag
21:45 Heracles — PEC Zwolle
27 octombrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 SC Heerenveen — Groningen
15:30 Sparta Rotterdam — Utrecht
15:30 PSV — AZ Alkmaar
17:45 Ajax — Feyenoord
2 noiembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Sparta Rotterdam — PSV
19:30 Waalwijk — Heracles
20:45 Utrecht — Fortuna Sittard
21:45 PEC Zwolle — Ajax
21:45 AZ Alkmaar — Twente
3 noiembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Emmen — Vitesse
15:30 ADO Den Haag — SC Heerenveen
15:30 Venlo — Feyenoord
17:45 Groningen — Willem II
8 noiembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Vitesse — Groningen
9 noiembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 SC Heerenveen — Sparta Rotterdam
20:45 Fortuna Sittard — ADO Den Haag
20:45 Willem II — PSV
21:45 Heracles — Venlo
10 noiembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Twente — PEC Zwolle
15:30 Ajax — Utrecht
15:30 AZ Alkmaar — Emmen
17:45 Feyenoord — Waalwijk
23 noiembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Utrecht — AZ Alkmaar
19:30 PSV — SC Heerenveen
20:45 PEC Zwolle — Fortuna Sittard
21:45 ADO Den Haag — Willem II
21:45 Ajax — Heracles
24 noiembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Groningen — Feyenoord
15:30 Venlo — Twente
15:30 Waalwijk — Emmen
17:45 Sparta Rotterdam — Vitesse
29 noiembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 SC Heerenveen — Vitesse
30 noiembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Willem II — Sparta Rotterdam
20:45 Emmen — PSV
20:45 Fortuna Sittard — Groningen
21:45 Heracles — ADO Den Haag
1 decembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Feyenoord — PEC Zwolle
15:30 Twente — Ajax
15:30 AZ Alkmaar — Venlo
17:45 Utrecht — Waalwijk
6 decembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 PEC Zwolle — AZ Alkmaar
7 decembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 ADO Den Haag — Twente
19:30 Ajax — Groningen
21:45 PSV — Fortuna Sittard
21:45 Venlo — Emmen
8 decembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Vitesse — Feyenoord
15:30 Groningen — Utrecht
15:30 Waalwijk — SC Heerenveen
17:45 Sparta Rotterdam — Heracles
13 decembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 SC Heerenveen — Willem II
14 decembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 ADO Den Haag — Groningen
20:45 Fortuna Sittard — Waalwijk
20:45 Venlo — PEC Zwolle
21:45 Twente — Vitesse
15 decembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 AZ Alkmaar — Ajax
15:30 Feyenoord — PSV
15:30 Emmen — Sparta Rotterdam
17:45 Heracles — Utrecht
20 decembrie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Waalwijk — Twente
21 decembrie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 SC Heerenveen — Heracles
20:45 Sparta Rotterdam — AZ Alkmaar
20:45 PSV — PEC Zwolle
21:45 Willem II — Fortuna Sittard
22 decembrie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Ajax — ADO Den Haag
15:30 Utrecht — Feyenoord
15:30 Groningen — Emmen
17:45 Vitesse — Venlo
17 ianuarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Fortuna Sittard — Vitesse
18 ianuarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Twente — Groningen
20:45 Feyenoord — SC Heerenveen
20:45 PEC Zwolle — Utrecht
21:45 AZ Alkmaar — Willem II
19 ianuarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Venlo — PSV
15:30 Emmen — Heracles
15:30 Ajax — Sparta Rotterdam
17:45 ADO Den Haag — Waalwijk
24 ianuarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Utrecht — ADO Den Haag
25 ianuarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 SC Heerenveen — AZ Alkmaar
20:45 Heracles — Feyenoord
20:45 Waalwijk — Venlo
21:45 Sparta Rotterdam — Fortuna Sittard
26 ianuarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Vitesse — Emmen
15:30 Groningen — Ajax
15:30 Willem II — PEC Zwolle
17:45 PSV — Twente
31 ianuarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 AZ Alkmaar — Waalwijk
1 februarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 ADO Den Haag — Vitesse
20:45 Feyenoord — Emmen
20:45 Twente — Sparta Rotterdam
21:45 PEC Zwolle — Groningen
2 februarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Willem II — Heracles
15:30 Fortuna Sittard — SC Heerenveen
15:30 Venlo — Utrecht
17:45 Ajax — PSV
7 februarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Heracles — Fortuna Sittard
8 februarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Groningen — Vitesse
20:45 SC Heerenveen — Venlo
20:45 PSV — Willem II
21:45 Waalwijk — PEC Zwolle
9 februarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Utrecht — Ajax
15:30 Sparta Rotterdam — ADO Den Haag
15:30 AZ Alkmaar — Feyenoord
17:45 Emmen — Twente
14 februarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Willem II — Utrecht
15 februarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Venlo — Heracles
20:45 Twente — AZ Alkmaar
20:45 ADO Den Haag — PSV
21:45 Fortuna Sittard — Emmen
16 februarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Vitesse — SC Heerenveen
15:30 Sparta Rotterdam — Groningen
15:30 Ajax — Waalwijk
17:45 PEC Zwolle — Feyenoord
21 februarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Waalwijk — Sparta Rotterdam
22 februarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Emmen — Willem II
20:45 Feyenoord — Fortuna Sittard
20:45 AZ Alkmaar — PEC Zwolle
21:45 Groningen — Venlo
23 februarie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Utrecht — Twente
15:30 SC Heerenveen — ADO Den Haag
15:30 Vitesse — PSV
17:45 Heracles — Ajax
28 februarie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Willem II — Groningen
29 februarie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 ADO Den Haag — Heracles
20:45 Venlo — Fortuna Sittard
20:45 PEC Zwolle — Vitesse
21:45 Twente — SC Heerenveen
1 martie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Ajax — AZ Alkmaar
15:30 Sparta Rotterdam — Emmen
15:30 PSV — Feyenoord
17:45 Waalwijk — Utrecht
6 martie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Emmen — Venlo
7 martie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Fortuna Sittard — PEC Zwolle
20:45 SC Heerenveen — Ajax
20:45 AZ Alkmaar — ADO Den Haag
21:45 Vitesse — Twente
8 martie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Utrecht — Sparta Rotterdam
15:30 Heracles — Waalwijk
15:30 Feyenoord — Willem II
17:45 Groningen — PSV
13 martie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 ADO Den Haag — Fortuna Sittard
14 martie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Willem II — SC Heerenveen
20:45 Ajax — Twente
20:45 Utrecht — Vitesse
21:45 PEC Zwolle — Heracles
15 martie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Sparta Rotterdam — Feyenoord
15:30 PSV — Emmen
15:30 Venlo — AZ Alkmaar
17:45 Waalwijk — Groningen
20 martie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Heracles — Sparta Rotterdam
21 martie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Twente — ADO Den Haag
20:45 PEC Zwolle — Venlo
20:45 Vitesse — Willem II
21:45 SC Heerenveen — Waalwijk
22 martie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Fortuna Sittard — PSV
15:30 Feyenoord — Ajax
15:30 Groningen — AZ Alkmaar
17:45 Emmen — Utrecht
4 aprilie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Sparta Rotterdam — SC Heerenveen
19:30 Venlo — Willem II
20:45 PSV — Heracles
21:45 Utrecht — Groningen
21:45 AZ Alkmaar — Vitesse
5 aprilie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Waalwijk — Feyenoord
15:30 ADO Den Haag — Emmen
15:30 Ajax — PEC Zwolle
17:45 Twente — Fortuna Sittard
10 aprilie vi.
Olanda Eredivisie
21:00 Groningen — SC Heerenveen
11 aprilie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Vitesse — Waalwijk
20:45 Heracles — AZ Alkmaar
20:45 Feyenoord — Venlo
21:45 Willem II — ADO Den Haag
12 aprilie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Fortuna Sittard — Utrecht
15:30 Emmen — Ajax
15:30 PEC Zwolle — Twente
17:45 PSV — Sparta Rotterdam
21 aprilie ma.
Olanda Eredivisie
19:30 AZ Alkmaar — PSV
21:45 Sparta Rotterdam — PEC Zwolle
22 aprilie mi.
Olanda Eredivisie
19:30 ADO Den Haag — Feyenoord
19:30 Waalwijk — Willem II
20:45 Groningen — Fortuna Sittard
21:45 SC Heerenveen — Emmen
21:45 Utrecht — Heracles
23 aprilie jo.
Olanda Eredivisie
19:30 Twente — Venlo
21:45 Ajax — Vitesse
25 aprilie sa.
Olanda Eredivisie
19:30 Fortuna Sittard — AZ Alkmaar
19:30 PSV — Utrecht
20:45 Emmen — Waalwijk
21:45 Feyenoord — Groningen
21:45 PEC Zwolle — SC Heerenveen
26 aprilie du.
Olanda Eredivisie
13:15 Heracles — Twente
15:30 Willem II — Ajax
15:30 Venlo — ADO Den Haag
17:45 Vitesse — Sparta Rotterdam
3 mai du.
Olanda Eredivisie
15:30 AZ Alkmaar — Utrecht
15:30 Vitesse — Heracles
15:30 Ajax — Venlo
15:30 Waalwijk — Fortuna Sittard
15:30 Twente — Feyenoord
15:30 Groningen — ADO Den Haag
15:30 PEC Zwolle — Emmen
15:30 Sparta Rotterdam — Willem II
15:30 SC Heerenveen — PSV
10 mai du.
Olanda Eredivisie
15:30 Emmen — AZ Alkmaar
15:30 Heracles — Groningen
15:30 Fortuna Sittard — Ajax
15:30 Feyenoord — Vitesse
15:30 Utrecht — SC Heerenveen
15:30 PSV — Waalwijk
15:30 ADO Den Haag — PEC Zwolle
15:30 Willem II — Twente
15:30 Venlo — Sparta Rotterdam
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept