Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
Severstal — Barys Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Urmatorul meci pentru Severstal
20 noiembrie, 18:30
 
HC Sochi
Severstal
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Barys

12 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)
Severstal
1 : 2
Barys
OT 0:1
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,202 -49 0 0
Rafael Hakimov
gk. 377 -16 0 0
Vladislav Provolnev
df. 449 4 0 4
Vadim Kudako
df. 415 2 1 3
Makar Khabarov
df. 405 1 5 6
Ilya Hohlov
df. 385 4 5 9
Nikita Khlystov
df. 373 1 3 4
Anton Sizov
df. 234 0 1 1
Geoffrey Kinrade
df. 0 0 0 0
Igor Geraskin
fw. 455 3 7 10
Adam Liska
fw. 444 7 0 7
Vladislav Kodola
fw. 398 1 6 7
Sergey Monahov
fw. 377 1 3 4
Maxim Kazakov
fw. 0 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 0 0 0 0
Kyle Chipchura
fw. 0 0 0 0
Bogdan Yakimov
fw. 367 0 5 5
Yuriy Trubachev
fw. 356 3 8 11
Andrey Alekseev
fw. 342 3 5 8
Egor Morozov
fw. 332 3 2 5
Dmitriy Markovin
fw. 199 2 4 6
Egor Yakovlev
fw. 143 1 2 3
Nu vor juca
Daniil Vovchenko
fw. 442 5 10 15
Libor Šulák
df. 327 1 1 2
Nikita Makeyev
df. 220 0 1 1
Ivan Nikolishin
fw. 198 1 2 3
Evgeny Bodrov
fw. 185 1 1 2
Viktor Baldaev
df. 139 1 1 2
Ivan Zaharchuk
fw. 111 0 1 1
German Grachev
fw. 109 1 1 2
Ivan Rogov
df. 56 0 1 1
Sergei Kuptsov
fw. 45 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Maxim Nevolin
fw. 13 0 0 0
Anton Vinogradov
gk. 0 0 0 0
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 984 -30 1 1
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 530 1 4 5
Atte Ohtamaa
df. 0 0 0 0
Jesse Blacker
df. 519 1 4 5
Darren Dietz
df. 487 5 8 13
Leonid Metalnikov
df. 392 0 3 3
Yegor Shalapov
df. 263 1 5 6
Valeri Orekhov
df. 94 0 0 0
Korban Nait
fw. 490 6 7 13
Nikita Mikhailis
fw. 413 4 7 11
Roman Starchenko
fw. 364 7 10 17
Arkadiy Shestakov
fw. 339 2 1 3
Anton Sagadeyev
fw. 300 2 0 2
Eric Tangradi
fw. 288 4 4 8
Egor Petykhov
fw. 288 1 0 1
Dastin Boyd
fw. 275 4 3 7
Curtis Valk
fw. 256 2 1 3
Alikhan Asetov
fw. 118 4 0 4
Kirill Panyukov
fw. 58 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 26 0 1 1
Linus Videll
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 461 -12 0 0
Iiro Pakarinen
fw. 296 3 5 8
Dmitry Shevchenko
fw. 277 0 3 3
Pavel Akolzin
fw. 224 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 199 0 1 1
Maxim Semyonov
df. 165 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 93 0 1 1
Kirill Polokhov
df. 93 0 1 1
Talgat Zhailauov
fw. 32 0 0 0
Batyrlan Muratov
fw. 29 0 0 0
Yaroslav Yevdokimov
fw. 22 0 0 0
Samat Daniyar
df. 1 0 0 0
Kirill Striya
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3,15
3,85
2,05
1,63
2,23
3,25
3,95
2,05
1,67
2,15
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
06.10.19
Barys
Severstal
KHL 2018-2019
18.12.18
Barys
Severstal
27.11.18
Severstal
Barys
KHL 2017-2018
27.10.17
Severstal
Barys
28.08.17
Barys
Severstal
KHL 2016-2017
16.11.16
Severstal
Barys
3
:
3
0
:
1
S
18.09.16
Barys
Severstal
2
:
1
KHL 2015-2016
26.12.15
Barys
Severstal
4
:
3
OT
29.09.15
Severstal
Barys
5
:
4
OT
KHL 2014-2015
27.01.15
Barys
Severstal
3
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO
Barys
02.11.19
Barys
CSKA
I
31.10.19
Barys
Avtomobilist
PO
29.10.19
Barys
Metallurg
I
26.10.19
Ak Bars
Barys
I
24.10.19
Lokomotiv
Barys
PO
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Barys
Vityaz
CO
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
PO
14.10.19
Barys
Admiral
PO
11.10.19
Sibir
Barys
V
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
V
06.10.19
Barys
Severstal
V
03.10.19
Barys
Torpedo
V
30.09.19
Barys
Kunlun RS
I
27.09.19
Tractor
Barys
V
25.09.19
Metallurg
Barys
V
20.09.19
Barys
Tractor
V
17.09.19
Barys
HC Spartak
V
13.09.19
Admiral
Barys
I
11.09.19
Amur
Barys
V
09.09.19
Kunlun RS
Barys
V
08.09.19
Kunlun RS
Barys
I
05.09.19
Barys
Amur
V
03.09.19
Barys
Admiral
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
5
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
6
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
11
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
3
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
4
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
5
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
6
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
7
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
3
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
2
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
3
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
4
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
3
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
4
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
5
Sibir
23 13 1 0 5 2 2 51-42 32
6
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
7
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
8
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
9
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
10
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
11
Barys
24 11 1 1 7 4 0 49-45 30
12
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
13
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
14
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
17
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
18
Lokomotiv
25 9 2 1 13 0 0 60-66 24
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
26 4 1 3 13 3 2 51-69 21
23
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 18-10 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 17-7 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
7
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 13-8 8
8
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
9
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
19
CSKA
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
21
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
23
Barys
5 0 0 0 3 2 0 8-15 2
24
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 3 2 0 7-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
12 10 1 0 1 0 0 37-20 22
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
13 8 1 0 2 1 1 37-24 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
9
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
10
CSKA
11 7 1 0 3 0 0 35-18 16
11
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
12
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
13
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
14
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
15
Lokomotiv
14 5 2 0 7 0 0 32-36 14
16
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
17
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
18
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
19
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
20
Severstal
13 3 0 2 5 2 1 26-32 13
21
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
22
HC Dinamo Minsk
12 3 2 0 5 1 1 26-30 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
13 5 1 2 3 2 0 35-30 18
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
5
Avangard
13 5 1 1 4 2 0 32-24 16
6
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
7
Barys
11 6 0 1 3 1 0 21-17 15
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
13
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
14
Torpedo
14 3 1 2 8 0 0 38-43 12
15
Neftekhimik
15 3 1 1 8 2 0 24-35 12
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
10 4 0 0 3 1 2 19-24 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10