Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:6
HC Dynamo — Neftekhimik Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
18 noiembrie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Neftekhimik

12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: , Victor Gashilov Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
HC Dynamo
3 : 6
Neftekhimik
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,069 -34 0 0
Aleksandr Eremenko
gk. 314 -13 0 0
Andrey Mironov
df. 496 2 4 6
Michal Cajkovsky
df. 451 2 12 14
Artem A. Volkov
df. 443 0 2 2
Kirill Lyamin
df. 400 2 3 5
Yegor Zaitsev
df. 353 1 3 4
Dmitry Ogurtsov
df. 73 0 0 0
Yegor Alanov
df. 0 0 0 0
Juuso Hietanen
df. 503 8 10 18
Sergey Boykov
df. 49 1 0 1
Vadim Shipachyov
fw. 518 8 22 30
Dmitrij Jaskin
fw. 468 9 12 21
Ivan Igumnov
fw. 338 1 4 5
Igor Polygalov
fw. 334 4 4 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 326 8 1 9
Andre Petersson
fw. 312 7 7 14
Dmitriy Moiseev
fw. 308 1 5 6
Vladimir Brukvin
fw. 280 1 2 3
Vladislav Efremov
fw. 278 0 2 2
Miks Indrasis
fw. 272 4 3 7
Daniil Tarasov
fw. 234 5 5 10
Andrey Alekseev
fw. 171 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Grigoriev
df. 220 0 0 0
Maksim Afinogenov
fw. 165 2 0 2
Ivan Muranov
fw. 148 0 1 1
Georgi Kuznetsov
gk. 119 -6 0 0
Alexander Petunin
fw. 77 0 1 1
Ilya Kruglov
fw. 53 1 0 1
Vladislav Milhailov
fw. 47 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 17 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 934 -33 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 701 -26 0 0
Rayan Merfi
df. 501 1 6 7
Damir Sharipzyanov
df. 484 1 7 8
Alexander Bryntsev
df. 422 3 2 5
Andrei Sergeyev
df. 420 1 3 4
Evgeny Ryasensky
df. 364 0 4 4
Ziyat Paigin
df. 360 4 3 7
Stepan Zakharchuk
df. 355 2 6 8
Matt Wait
fw. 500 7 11 18
Zak Mitchell
fw. 490 7 6 13
Pavel Kulikov
fw. 459 1 5 6
Pavel Poryadin
fw. 405 8 6 14
Marat Khairullin
fw. 388 4 1 5
Alexander Chernikov
fw. 297 1 4 5
Ildar Shiksatdarov
fw. 271 5 1 6
Denis Kazionov
fw. 228 2 2 4
Timur Sharifyanov
fw. 152 1 1 2
Pavel Padakin
fw. 120 1 2 3
Jonas Enlund
fw. 93 2 0 2
Yacob Berglund
fw. 93 2 1 3
Bulat Shafigullin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Timur Khafizov
fw. 179 1 4 5
Maxim Groshev
fw. 171 0 4 4
Rafael Bikmullin
fw. 170 4 1 5
Radel Fazleev
fw. 153 0 3 3
Vitaly Atyushov
df. 149 0 0 0
Alexander Rybakov
fw. 101 0 0 0
Arsen Khisamutdinov
fw. 97 0 1 1
Alexei Volgin
df. 91 1 0 1
Ilnur Abdulkhakov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1,91
3,75
3,65
1,76
2,02
1,91
3,90
3,65
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
31.10.18
Neftekhimik
HC Dynamo
06.10.18
HC Dynamo
Neftekhimik
KHL 2017-2018
09.12.17
Neftekhimik
HC Dynamo
15.10.17
HC Dynamo
Neftekhimik
KHL 2016
11.01.17
HC Dynamo
Neftekhimik
4
:
0
KHL 2016-2017
10.09.16
Neftekhimik
HC Dynamo
1
:
3
KHL 2015-2016
24.11.15
Neftekhimik
HC Dynamo
5
:
3
26.09.15
HC Dynamo
Neftekhimik
3
:
0
KHL 2014-2015
21.01.15
HC Dynamo
Neftekhimik
2
:
0
KHL 2013-2014
03.03.14
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
I
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
V
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
I
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
V
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
V
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
I
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
V
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
PS
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
28.09.19
SKA
HC Dynamo
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
19.09.19
HC Dynamo
SKA
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
V
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
CO
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
V
Neftekhimik
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
V
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
CS
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
V
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
CO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
CS
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
17.10.19
Neftekhimik
SKA
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
CO
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
I
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
I
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
I
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
I
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
PS
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
I
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
V
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
PO
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
5
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
5
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
6
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
7
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
3
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
3
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
4
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
8
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
9
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
10
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
11
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
12
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 18-10 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 17-7 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
7
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
8
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
16
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
19
CSKA
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
22
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
23
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
24
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
12 10 1 0 1 0 0 37-20 22
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
13 8 1 0 2 1 1 37-24 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
9
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
10
CSKA
11 7 1 0 3 0 0 35-18 16
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
13 5 1 2 3 2 0 35-30 18
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
13 5 1 1 4 2 0 32-24 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
13
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
14
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
15
Neftekhimik
15 3 1 1 8 2 0 24-35 12
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan