Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
CSKA — HC Spartak Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Urmatorul meci pentru CSKA
20 noiembrie, 18:30
 
Vityaz
CSKA
Urmatorul meci pentru HC Spartak
20 noiembrie, 18:30
 
HC Spartak
Lokomotiv
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — HC Spartak

12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Sergei Morozov, Sergey Belyaev Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
CSKA
2 : 3
HC Spartak
OT 0:1
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Sorokin
gk. 852 -19 0 0
Lars Johansson
gk. 594 -14 0 0
Nikita Nesterov
df. 491 4 5 9
Aleksey Marchenko
df. 455 4 5 9
Met Robinson
df. 439 0 8 8
Bogdan Kiselevich
df. 386 3 6 9
Klas Dahlbeck
df. 327 0 4 4
Alexander Romanov
df. 270 0 3 3
Mikhail Naumenkov
df. 216 0 1 1
Linden Vey
fw. 391 10 12 22
Mikhail Grigorenko
fw. 380 7 15 22
Jiri Sekac
fw. 363 8 8 16
Kirill Kaprizov
fw. 347 13 11 24
Konstantin Okulov
fw. 319 6 8 14
Ivan Telegin
fw. 301 4 2 6
Anton Slepyshev
fw. 296 5 6 11
Sergei Kalinin
fw. 280 5 0 5
Pavel Karnaukhov
fw. 274 1 3 4
Andrei Svetlakov
fw. 271 0 7 7
Maxim Shalunov
fw. 265 4 2 6
Alexander Popov
fw. 185 0 2 2
Nu vor juca
Maxim Mamin
fw. 267 3 6 9
Sergey Tolchinsky
fw. 169 0 2 2
Artem Blagievskiy
df. 148 0 1 1
Sergei Andronov
fw. 111 0 1 1
Artyom Chmykhov
df. 74 0 1 1
Nikita Rtishchev
fw. 10 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 8 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 812 -29 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 461 -21 0 0
Andrey Kuteykin
df. 239 2 5 7
Alexander Nikishin
df. 108 0 1 1
Damir Musin
df. 0 0 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 566 4 6 10
Patrik Hersley
df. 513 4 5 9
Maxim Goncharov
df. 449 2 4 6
Tobias Viklund
df. 0 0 0 0
Yakov Rylov
df. 572 4 10 14
Robin Hanzl
fw. 474 4 8 12
Kaspars Daugavinsh
fw. 404 4 5 9
Artyom Fyodorov
fw. 403 6 7 13
Alexander Khokhlachev
fw. 398 6 8 14
Anatoly Nikontsev
fw. 353 3 5 8
Ilya Zubov
fw. 327 1 9 10
Gennadiy Stolyarov
fw. 313 0 3 3
Denis Kokarev
fw. 279 1 3 4
Mikhail Yunkov
fw. 227 2 1 3
Ilya Arkalov
fw. 122 0 2 2
Ansel Galimov
fw. 82 2 0 2
Mihail Kotlyarevski
fw. 62 2 1 3
Nu vor juca
Martinsh Karsums
fw. 397 10 4 14
Nikita Bespalov
gk. 296 -15 0 0
Evgeny Kulik
df. 222 2 2 4
Maxim Tsyplakov
fw. 218 1 2 3
Ilya Tataluyev
fw. 164 3 1 4
Akim Trishin
df. 147 0 0 0
Vyacheslav Leshchenko
fw. 112 1 4 5
Ruslan Pedan
df. 104 0 0 0
Gleb Shashkov
fw. 97 0 1 1
Anton Zlobin
fw. 94 0 0 0
Alexey Grishin
df. 93 0 1 1
Zakhar Shablovsky
fw. 30 0 1 1
Artyom An. Volkov
df. 5 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 3 0 0 0
Grigoriy Glebov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1,33
5,30
8,00
1,80
1,97
1,36
5,40
7,75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
01.10.19
HC Spartak
CSKA
KHL 2018-2019
01.12.18
HC Spartak
CSKA
27.09.18
CSKA
HC Spartak
KHL 2017-2018
08.03.18
HC Spartak
CSKA
07.03.18
HC Spartak
CSKA
05.03.18
CSKA
HC Spartak
04.03.18
CSKA
HC Spartak
07.12.17
HC Spartak
CSKA
07.10.17
CSKA
HC Spartak
KHL 2016-2017
17.02.17
CSKA
HC Spartak
6
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
I
02.11.19
Barys
CSKA
V
31.10.19
Sibir
CSKA
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
24.10.19
CSKA
Jokerit
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
V
19.10.19
CSKA
Tractor
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.19
HC Sochi
CSKA
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
V
08.10.19
CSKA
Amur
V
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
V
03.10.19
CSKA
Vityaz
I
01.10.19
HC Spartak
CSKA
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
19.09.19
CSKA
Admiral
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
V
13.09.19
SKA
CSKA
V
11.09.19
Torpedo
CSKA
PO
09.09.19
Severstal
CSKA
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
CO
03.09.19
CSKA
Ak Bars
V
01.09.19
CSKA
Avangard
I
HC Spartak
02.11.19
HC Spartak
Admiral
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
CS
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
V
27.10.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
V
20.10.19
SKA
HC Spartak
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
I
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Severstal
HC Spartak
I
07.10.19
SKA
HC Spartak
CO
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
CS
01.10.19
HC Spartak
CSKA
I
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
CS
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
V
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
V
19.09.19
Metallurg
HC Spartak
I
17.09.19
Barys
HC Spartak
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
I
12.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
10.09.19
HC Spartak
Avangard
PO
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
PO
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
V
02.09.19
HC Dinamo Riga
HC Spartak
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
5
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
5
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
6
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
7
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
3
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
3
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
4
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
8
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
9
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
10
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
11
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
12
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 18-10 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 17-7 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
7
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
8
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
16
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
19
CSKA
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
22
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
23
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
24
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
12 10 1 0 1 0 0 37-20 22
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
13 8 1 0 2 1 1 37-24 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
9
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
10
CSKA
11 7 1 0 3 0 0 35-18 16
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
13 5 1 2 3 2 0 35-30 18
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
13 5 1 1 4 2 0 32-24 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
13
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
14
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
15
Neftekhimik
15 3 1 1 8 2 0 24-35 12
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10