Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Slutsk — Gorodeya

7 noiembrie 2020, 14:00 (EET)
7 noiembrie 2020, 14:00 (EET)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
23 round
1 noiembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Slutsk

Aleksandr Brazevich
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Boris Pankratov
gk. 20 -39
Ilya Branovets
gk. 6 -14
Ilya Velich
gk. 0 0
Souleymane Koanda
df. 23 3
Aleksandr Anyukevich
df. 18 0
Roman Krivulkin
df. 17 0
Evgeni Veljko
df. 16 0
Sergiy Chebotaev
df. 15 0
Ilya Rashchenya
df. 3 0
Kirill Aloyan
df. 2 0
Andrei Rum
df. 0 0
Egor Semenov
mf. 23 4
Mohammed Umar Bala
mf. 22 4
Yuri Kozlov
mf. 19 3
Vitali Trubilo
mf. 16 0
Yurii Teterenko
mf. 16 0
Marat Buraev
mf. 14 1
Dramane Salou
mf. 13 1
Igor Bobko
mf. 8 0
Sergey Rusak
mf. 4 0
Vladislav Sychev
mf. 2 0
Andrei Kren
mf. 1 0
Kirill Kladko
mf. 0 0
Mikhail Sachkovki
mf. 0 0
Artem Serdyuk
fw. 22 5
Abdoul Gafar
fw. 21 6
Dmiytij Sasin
fw. 5 0
Artem Ponikarov
fw. 4 0
Pavel Zuevich
fw. 4 0
Evgeni Apanasovich
fw. 3 0
Gorodeya

Oleg Radushko
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Igor Dovgyallo
gk. 23 -36
Sergey Chernik
gk. 3 -1
Andrey Sakovich
gk. 2 -5
Artsiom Zakharov
gk. 1 0
Dmitry Bajdukov
df. 24 0
Dmitriy Ignatenko
df. 19 1
Semen Shestilovski
df. 19 0
Albert Gabaraev
df. 9 0
Artem Volovich
df. 8 0
Maxim Smirnov
df. 4 0
Linda Jānis
df. 2 0
Pavel Pashevich
df. 1 0
Ilya Lukashevich
df. 0 0
Lazar Sajcic
mf. 25 7
Aleksandr Poznyak
mf. 22 1
Mikhail Shibun
mf. 22 1
Denis Yaskovich
mf. 21 1
Sergey Pushnyakov
mf. 18 0
Yuri Volovik
mf. 18 0
ilya baglay
mf. 6 0
Artem Solovei
mf. 4 0
Aleksandr Bulichev
mf. 2 0
Didine Djouhary
mf. 2 1
Sergey Arkhipov
fw. 20 6
Andrej Sorokin
fw. 19 2
Yan Senkevich
fw. 7 2
Rostislav Shavel
fw. 5 0
Dzhamal Dibirgadzhiev
fw. 2 1
Artem Vasiljev
fw. 0 0
Nu vor juca
Sergey Usenya
mf. 7 0

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
12.06.20
Gorodeya
Slutsk
Belarusian Premier League 2019
09.11.19
Slutsk
Gorodeya
0
:
0
29.06.19
Gorodeya
Slutsk
1
:
0
Belarusian Premier League 2018
02.12.18
Gorodeya
Slutsk
2
:
0
08.07.18
Slutsk
Gorodeya
1
:
0
Belarusian Premier League 2017
19.08.17
Gorodeya
Slutsk
1
:
1
22.04.17
Slutsk
Gorodeya
1
:
1
Belarusian Premier League 2016
14.09.16
Slutsk
Gorodeya
1
:
1
17.04.16
Gorodeya
Slutsk
2
:
0

Ultimele meciuri de la turneu

Slutsk
26.10.20
Torpedo-BelAZ
Slutsk
I
22.10.20
Dinamo-Brest
Slutsk
I
16.10.20
Slutsk
FC Minsk
V
27.09.20
Rukh
Slutsk
I
20.09.20
Slutsk
BATE
I
21.08.20
Slutsk
Dinamo Minsk
I
06.08.20
Belshina Bobruisk
Slutsk
I
31.07.20
Slutsk
Sahtior Soligorsk
I
24.07.20
Vitebsk
Slutsk
I
17.07.20
Slutsk
Isloch
V
03.07.20
Slavia Mozyr
Slutsk
I
26.06.20
FK Smolevichi
Slutsk
I
19.06.20
Slutsk
Neman
I
12.06.20
Gorodeya
Slutsk
I
06.06.20
Slutsk
Torpedo-BelAZ
E
01.06.20
FC Minsk
Slutsk
I
23.05.20
Slutsk
Rukh
E
16.05.20
BATE
Slutsk
I
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
I
02.05.20
Dinamo Minsk
Slutsk
V
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
V
17.04.20
Sahtior Soligorsk
Slutsk
V
11.04.20
Slutsk
Vitebsk
E
05.04.20
Isloch
Slutsk
V
28.03.20
Slutsk
Dinamo-Brest
I
22.03.20
Slutsk
Slavia Mozyr
V
Gorodeya
24.10.20
Gorodeya
FK Smolevichi
V
17.10.20
Neman
Gorodeya
V
26.09.20
Gorodeya
Slavia Mozyr
E
19.09.20
Gorodeya
Torpedo-BelAZ
I
11.09.20
FC Minsk
Gorodeya
I
22.08.20
Gorodeya
Rukh
I
08.08.20
BATE
Gorodeya
I
02.08.20
Gorodeya
Energetik-BGU
E
25.07.20
Dinamo Minsk
Gorodeya
I
17.07.20
Gorodeya
Belshina Bobruisk
V
11.07.20
Sahtior Soligorsk
Gorodeya
I
04.07.20
Gorodeya
Vitebsk
E
28.06.20
Gorodeya
Isloch
I
20.06.20
Dinamo-Brest
Gorodeya
I
12.06.20
Gorodeya
Slutsk
V
05.06.20
FK Smolevichi
Gorodeya
I
29.05.20
Gorodeya
Neman
I
22.05.20
Slavia Mozyr
Gorodeya
E
15.05.20
Torpedo-BelAZ
Gorodeya
I
08.05.20
Gorodeya
FC Minsk
E
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
25.04.20
Gorodeya
BATE
I
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
V
11.04.20
Gorodeya
Dinamo Minsk
V
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
V
28.03.20
Gorodeya
Sahtior Soligorsk
I
21.03.20
Vitebsk
Gorodeya
I

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
27 16 5 6 59:31 53
Sahtior Soligorsk
27 15 7 5 50:17 52
Dinamo-Brest
27 15 3 9 54:35 48
4
Neman
27 14 5 8 35:25 47
5
Torpedo-BelAZ
27 13 8 6 47:33 47
6
Dinamo Minsk
27 14 3 10 34:23 45
7
Isloch
27 13 5 9 42:38 44
8
Rukh
27 10 10 7 49:33 40
9
Energetik-BGU
26 10 5 11 35:38 35
10
Vitebsk
27 8 10 9 26:33 34
11
FC Minsk
27 10 4 13 37:48 34
12
Slavia Mozyr
26 8 8 10 35:46 32
13
Gorodeya
27 7 6 14 26:42 27
14
Slutsk
26 7 3 16 29:53 24
15
Belshina Bobruisk
26 5 5 16 29:53 20
16
FK Smolevichi
27 3 5 19 26:65 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo-Brest
5 4 1 0 15:7 13
2
Dinamo Minsk
5 4 0 1 8:4 12
3
Torpedo-BelAZ
5 4 0 1 15:6 12
4
BATE
5 3 1 1 15:10 10
5
Isloch
5 2 3 0 9:7 9
6
Neman
5 3 0 2 7:5 9
7
Sahtior Soligorsk
5 3 0 2 12:4 9
8
FC Minsk
5 3 0 2 10:6 9
9
Slavia Mozyr
5 2 2 1 6:5 8
10
Rukh
5 2 1 2 16:9 7
11
Gorodeya
5 2 1 2 7:7 7
12
Vitebsk
5 1 1 3 3:10 4
13
Belshina Bobruisk
5 1 1 3 7:13 4
14
Energetik-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:16 3
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:16 0
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo Minsk
14 9 1 4 17:10 28
2
Torpedo-BelAZ
14 8 3 3 22:15 27
3
BATE
14 8 3 3 28:14 27
4
Isloch
13 8 3 2 24:15 27
5
Sahtior Soligorsk
13 8 2 3 27:6 26
6
Neman
14 8 2 4 19:11 26
7
Dinamo-Brest
13 8 1 4 29:18 25
8
Vitebsk
13 6 5 2 15:10 23
9
FC Minsk
14 7 2 5 23:23 23
10
Energetik-BGU
13 5 3 5 24:24 18
11
Rukh
14 4 5 5 21:20 17
12
Slavia Mozyr
12 4 5 3 15:16 17
13
Gorodeya
14 4 4 6 17:20 16
14
Slutsk
13 4 3 6 16:19 15
15
FK Smolevichi
13 3 2 8 17:34 11
16
Belshina Bobruisk
13 2 2 9 14:30 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
13 8 2 3 31:17 26
2
Sahtior Soligorsk
14 7 5 2 23:11 26
3
Dinamo-Brest
14 7 2 5 25:17 23
4
Rukh
13 6 5 2 28:13 23
5
Neman
13 6 3 4 16:14 21
6
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 25:18 20
7
Energetik-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Dinamo Minsk
13 5 2 6 17:13 17
9
Isloch
14 5 2 7 18:23 17
10
Slavia Mozyr
14 4 3 7 20:30 15
11
Belshina Bobruisk
13 3 3 7 15:23 12
12
Vitebsk
14 2 5 7 11:23 11
13
FC Minsk
13 3 2 8 14:25 11
14
Gorodeya
13 3 2 8 9:22 11
15
Slutsk
13 3 0 10 13:34 9
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?