Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Rukh — Torpedo-BelAZ

8 august 2020, 18:00 (EEST)
8 august 2020, 18:00 (EEST)
Arbitru: Sergei Tsinkevich Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Rukh
Torpedo-BelAZ

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Rukh

Alexander Sednev
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Artem Denisenko
gk. 1 0
Vitali Gajduchik
df. 17 0
Artem Rakhmanov
df. 15 1
Ilya Kolpachuk
df. 14 1
William
df. 10 0
Artem Kontsevoj
mf. 20 4
Denis Grechikho
mf. 18 4
Vladislav Vasiljev
mf. 18 3
Maksim Chyzh
mf. 9 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 7 0
Evgeni Shevchenko
fw. 5 1
Rezerve
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Nikita Zhuk
gk. 0 0
Alexey Kovtun
df. 9 1
Sergey Tikhonovskiy
mf. 12 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 7 1
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Savior Nvafor
mf. 1 0
Egor Bogomolskiy
fw. 14 1
Oleg Nikiforenko
fw. 9 2
Artem Petrenko
fw. 7 0
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Nu vor juca
Oleksandr Mihunov
df. 18 1
Chidi Osuchukwu
mf. 11 0
Roman Stepanov
gk. 10 -15
Torpedo-BelAZ

Yuri Puntus
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Aleksey Kozlov
gk. 6 -7
Dmitri Yаshin
df. 19 0
Vitaly Ustinov
df. 19 0
Maksim Bordachev
df. 16 0
Vladimir Scherbo
df. 12 0
Gabriel Ramos
mf. 18 7
Andrei Khachaturyan
mf. 17 3
Lipe Veloso
mf. 17 3
Mikhail Afanasiev
mf. 11 1
Yuri Pavlyukovets
mf. 8 0
Matheus Moresche
fw. 3 0
Rezerve
Rodion Syamuk
gk. 5 -10
Nikita Stepanov
df. 10 0
Dmitri Aliseyko
df. 5 0
Artem Vyatkin
df. 2 0
Nikita Nikolaevich
mf. 19 1
Kirill Premudrov
mf. 14 4
Dmitri Antilevski
fw. 15 1
Vasili Zhurnevich
fw. 5 0
Kirill Leonovich
fw. 4 0
Nu vor juca
Nikita Kaplenko
mf. 11 1
Vladimir Bushma
gk. 9 -6

Stiri

Echipe de start probabile
Echipe de start probabile
2 zile inainte de meci
Echipele de start probabile au fost publicate.
Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh

Ultimele meciuri de la turneu

Rukh
02.08.20
FC Minsk
Rukh
V
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
E
18.07.20
Rukh
BATE
I
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
V
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
V
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
V
21.06.20
Sahtior Soligorsk
Rukh
E
14.06.20
Rukh
Vitebsk
I
06.06.20
Isloch
Rukh
E
31.05.20
Rukh
Dinamo-Brest
I
23.05.20
Slutsk
Rukh
E
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
E
09.05.20
Neman
Rukh
V
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
E
18.04.20
Rukh
FC Minsk
V
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
E
04.04.20
BATE
Rukh
I
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
I
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
V
Torpedo-BelAZ
02.08.20
Torpedo-BelAZ
BATE
V
26.07.20
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
V
19.07.20
Torpedo-BelAZ
Dinamo Minsk
E
11.07.20
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
I
05.07.20
Torpedo-BelAZ
Sahtior Soligorsk
I
28.06.20
Torpedo-BelAZ
Vitebsk
V
20.06.20
Isloch
Torpedo-BelAZ
E
13.06.20
Torpedo-BelAZ
Dinamo-Brest
I
06.06.20
Slutsk
Torpedo-BelAZ
E
29.05.20
Torpedo-BelAZ
FK Smolevichi
V
21.05.20
Neman
Torpedo-BelAZ
I
15.05.20
Torpedo-BelAZ
Gorodeya
V
09.05.20
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
E
02.05.20
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
V
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
E
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
E
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
V
03.04.20
Dinamo Minsk
Torpedo-BelAZ
I
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
V
19.03.20
Sahtior Soligorsk
Torpedo-BelAZ
V

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
Sahtior Soligorsk
21 12 7 2 36:9 43
BATE
20 11 4 5 41:21 37
Neman
19 11 4 4 24:13 37
4
Torpedo-BelAZ
20 9 6 5 28:23 33
5
Dinamo Minsk
20 9 3 8 22:14 30
6
Energetik-BGU
20 9 3 8 27:30 30
7
Dinamo-Brest
19 9 2 8 32:23 29
8
Isloch
20 9 2 9 26:27 29
9
Vitebsk
20 7 8 5 20:19 29
10
Rukh
20 7 8 5 27:20 29
11
Slavia Mozyr
19 6 5 8 26:36 23
12
Slutsk
20 6 3 11 23:35 21
13
Gorodeya
20 5 5 10 18:31 20
14
FC Minsk
18 5 3 10 19:36 18
15
Belshina Bobruisk
21 4 4 13 22:40 16
16
FK Smolevichi
19 3 5 11 20:34 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
5 4 1 0 11:1 13
2
Neman
5 3 2 0 3:0 11
3
Rukh
5 3 1 1 13:7 10
4
Belshina Bobruisk
5 3 0 2 10:6 9
5
Vitebsk
5 2 2 1 5:3 8
6
Dinamo Minsk
5 2 1 2 2:2 7
7
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 9:9 7
8
BATE
5 2 1 2 12:5 7
9
Isloch
5 2 0 3 8:8 6
10
Gorodeya
5 1 2 2 6:9 5
11
Slavia Mozyr
5 1 2 2 9:14 5
12
Energetik-BGU
5 1 1 3 5:15 4
13
Dinamo-Brest
5 1 1 3 4:7 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 4:11 4
15
FK Smolevichi
5 1 1 3 6:12 4
16
Slutsk
5 1 0 4 5:12 3
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
11 7 2 2 22:5 23
2
Neman
10 7 2 1 16:6 23
3
Isloch
10 6 2 2 16:10 20
4
Torpedo-BelAZ
10 6 2 2 13:10 20
5
Dinamo Minsk
10 6 1 3 9:4 19
6
Vitebsk
10 5 4 1 11:6 19
7
BATE
10 5 3 2 17:7 18
8
Dinamo-Brest
9 5 1 3 18:12 16
9
Energetik-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Slavia Mozyr
9 3 3 3 12:14 12
11
Gorodeya
10 3 3 4 10:13 12
12
Rukh
10 3 3 4 10:13 12
13
Slutsk
10 3 3 4 12:13 12
14
FK Smolevichi
10 3 2 5 16:20 11
15
FC Minsk
9 3 2 4 11:16 11
16
Belshina Bobruisk
11 2 2 7 11:22 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
10 5 5 0 14:4 20
2
BATE
10 6 1 3 24:14 19
3
Rukh
10 4 5 1 17:7 17
4
Energetik-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Neman
9 4 2 3 8:7 14
6
Dinamo-Brest
10 4 1 5 14:11 13
7
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 15:13 13
8
Dinamo Minsk
10 3 2 5 13:10 11
9
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:22 11
10
Vitebsk
10 2 4 4 9:13 10
11
Slutsk
10 3 0 7 11:22 9
12
Isloch
10 3 0 7 10:17 9
13
Gorodeya
10 2 2 6 8:18 8
14
Belshina Bobruisk
10 2 2 6 11:18 8
15
FC Minsk
9 2 1 6 8:20 7
16
FK Smolevichi
9 0 3 6 4:14 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept