Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Rukh — Isloch

25 octombrie 2020, 16:00 (EET)
25 octombrie 2020, 16:00 (EET)
Rukh
Isloch
Stadion: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Arbitru: Vitaliy Sevostyanik

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Rukh

Alexander Sednev
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Aleksandr Nechaev
gk. 13 -17
Oleksandr Mihunov
df. 23 1
Artem Rakhmanov
df. 21 2
Vitali Gajduchik
df. 20 0
Ilya Kolpachuk
df. 17 1
William
df. 15 0
Artem Kontsevoj
mf. 25 5
Vladislav Vasiljev
mf. 24 7
Yaroslav Oreshkevich
mf. 8 1
Oleg Nikiforenko
fw. 15 5
Evgeni Shevchenko
fw. 11 4
Rezerve
Roman Stepanov
gk. 12 -15
Artem Denisenko
gk. 1 0
Alexey Kovtun
df. 13 1
Maksim Chyzh
mf. 10 0
Savior Nvafor
mf. 3 0
Aleksey Antilevski
mf. 2 1
Egor Bogomolskiy
fw. 19 3
Bogdan Sadovskiy
fw. 10 0
Artem Petrenko
fw. 7 0
Vladislav Morozov
fw. 5 0
Vsevolod Sadovsky
fw. 5 4
Nu vor juca
Denis Grechikho
mf. 23 6
Sergey Tikhonovskiy
mf. 17 0
Isloch

Vitali Zhukovski
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Yegor Khatkevich
gk. 25 -35
Sergei Karpovich
df. 26 0
Godfrey Bitok Stephen
df. 23 2
Sergey Kontsevoy
df. 23 0
Pavel Rybak
df. 12 0
Igor Kuzmenok
df. 11 3
Oleg Patotskiy
mf. 26 0
Aleksandr Bychenok
mf. 14 0
Dmitri Borodin
mf. 2 0
Dmitri Komarovski
fw. 24 6
Aleksandr Makas
fw. 21 8
Rezerve
Vladislav Vasilyuchek
gk. 1 -2
Aleksey Yanushkevich
df. 17 1
Oluwaseun Adegbola
df. 4 0
Vladislav Glinskiy
df. 3 0
Semen Lazarchik
df. 1 0
Roman Vegerya
df. 0 0
Oleksandr Papush
mf. 22 0
Sandro Tsveiba
mf. 17 0
Dmitriy Yusov
mf. 9 4
Vadim Melnyk
mf. 7 0
Roman Lisovskiy
mf. 4 0
Mohamed Katana
mf. 0 0
Nikolai Yanush
fw. 20 9
Dmitri Nekrashevich
fw. 2 0
Denis Firago
fw. 1 0
Nivaldo Ferreira
fw. 1 0
Nu vor juca
Momo Yansane
fw. 23 8
Abdulrazak Yusuf
mf. 0 0

Stiri

Echipe de start probabile
Echipe de start probabile
1 zi inainte de meci
Echipele de start probabile au fost publicate.
Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Ultimele meciuri de la turneu

Rukh
18.10.20
Dinamo-Brest
Rukh
I
27.09.20
Rukh
Slutsk
V
18.09.20
FK Smolevichi
Rukh
V
12.09.20
Rukh
Neman
I
22.08.20
Gorodeya
Rukh
V
08.08.20
Rukh
Torpedo-BelAZ
E
02.08.20
FC Minsk
Rukh
V
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
E
18.07.20
Rukh
BATE
I
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
V
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
V
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
V
21.06.20
Sahtior Soligorsk
Rukh
E
14.06.20
Rukh
Vitebsk
I
06.06.20
Isloch
Rukh
E
31.05.20
Rukh
Dinamo-Brest
I
23.05.20
Slutsk
Rukh
E
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
E
09.05.20
Neman
Rukh
V
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
E
18.04.20
Rukh
FC Minsk
V
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
E
04.04.20
BATE
Rukh
I
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
I
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
V
Isloch
18.10.20
Isloch
BATE
E
26.09.20
Energetik-BGU
Isloch
E
20.09.20
Isloch
Dinamo Minsk
V
13.09.20
Belshina Bobruisk
Isloch
V
21.08.20
Isloch
Sahtior Soligorsk
V
07.08.20
Vitebsk
Isloch
V
01.08.20
Slavia Mozyr
Isloch
V
25.07.20
Isloch
Dinamo-Brest
V
17.07.20
Slutsk
Isloch
I
10.07.20
FK Smolevichi
Isloch
I
04.07.20
Neman
Isloch
I
28.06.20
Gorodeya
Isloch
V
20.06.20
Isloch
Torpedo-BelAZ
E
12.06.20
FC Minsk
Isloch
V
06.06.20
Isloch
Rukh
E
31.05.20
BATE
Isloch
I
23.05.20
Isloch
Energetik-BGU
I
17.05.20
Dinamo Minsk
Isloch
I
10.05.20
Isloch
Belshina Bobruisk
V
03.05.20
Sahtior Soligorsk
Isloch
I
26.04.20
Isloch
Vitebsk
V
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
V
12.04.20
Dinamo-Brest
Isloch
I
05.04.20
Isloch
Slutsk
I
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
V
21.03.20
Isloch
Neman
V

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
27 16 5 6 59:31 53
Neman
26 14 5 7 34:23 47
Sahtior Soligorsk
25 13 7 5 43:15 46
4
Dinamo-Brest
25 14 2 9 51:33 44
5
Torpedo-BelAZ
26 12 8 6 43:32 44
6
Isloch
26 13 4 9 41:37 43
7
Dinamo Minsk
26 13 3 10 31:22 42
8
Rukh
26 10 9 7 48:32 39
9
Energetik-BGU
25 10 5 10 34:36 35
10
Vitebsk
27 8 10 9 26:33 34
11
FC Minsk
26 10 4 12 36:46 34
12
Slavia Mozyr
24 7 7 10 32:44 28
13
Gorodeya
27 7 6 14 26:42 27
14
Slutsk
25 7 3 15 28:49 24
15
Belshina Bobruisk
24 5 5 14 27:45 20
16
FK Smolevichi
27 3 5 19 26:65 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo-Brest
5 5 0 0 18:8 15
2
Isloch
5 3 2 0 12:8 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 12:6 10
4
BATE
5 3 1 1 15:10 10
5
Belshina Bobruisk
5 3 1 1 12:7 10
6
Rukh
5 3 0 2 18:9 9
7
Neman
5 3 0 2 9:7 9
8
Dinamo Minsk
5 3 0 2 7:7 9
9
FC Minsk
5 3 0 2 9:6 9
10
Gorodeya
5 2 1 2 7:7 7
11
Sahtior Soligorsk
5 2 0 3 8:6 6
12
Energetik-BGU
5 1 2 2 7:6 5
13
Slavia Mozyr
5 1 2 2 6:8 5
14
Vitebsk
5 1 1 3 3:10 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:14 3
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:16 0
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
14 8 3 3 28:14 27
2
Isloch
13 8 3 2 24:15 27
3
Sahtior Soligorsk
13 8 2 3 27:6 26
4
Neman
13 8 2 3 18:9 26
5
Dinamo-Brest
13 8 1 4 29:18 25
6
Dinamo Minsk
13 8 1 4 14:9 25
7
Torpedo-BelAZ
13 7 3 3 18:14 24
8
Vitebsk
13 6 5 2 15:10 23
9
FC Minsk
13 7 2 4 22:21 23
10
Energetik-BGU
12 5 3 4 23:22 18
11
Rukh
13 4 4 5 20:19 16
12
Slavia Mozyr
11 4 4 3 14:15 16
13
Gorodeya
14 4 4 6 17:20 16
14
Slutsk
13 4 3 6 16:19 15
15
FK Smolevichi
13 3 2 8 17:34 11
16
Belshina Bobruisk
12 2 2 8 13:25 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
13 8 2 3 31:17 26
2
Rukh
13 6 5 2 28:13 23
3
Neman
13 6 3 4 16:14 21
4
Sahtior Soligorsk
12 5 5 2 16:9 20
5
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 25:18 20
6
Dinamo-Brest
12 6 1 5 22:15 19
7
Dinamo Minsk
13 5 2 6 17:13 17
8
Energetik-BGU
13 5 2 6 11:14 17
9
Isloch
13 5 1 7 17:22 16
10
Slavia Mozyr
13 3 3 7 18:29 12
11
Belshina Bobruisk
12 3 3 6 14:20 12
12
Vitebsk
14 2 5 7 11:23 11
13
FC Minsk
13 3 2 8 14:25 11
14
Gorodeya
13 3 2 8 9:22 11
15
Slutsk
12 3 0 9 12:30 9
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?