Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Isloch — Rukh

6 iunie 2020, 16:00 (EEST)
6 iunie 2020, 16:00 (EEST)
Stadion: Traktor (Minsk, Belarus)
Isloch
Rukh

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Isloch

Vitali Zhukovski
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Yegor Khatkevich
gk. 9 -13
Vladislav Kraynov
gk. 0 0
Sergey Kontsevoy
df. 9 0
Sergei Karpovich
df. 9 0
Pavel Rybak
df. 8 0
Aleksey Yanushkevich
df. 6 1
Vladislav Glinskiy
df. 2 0
Oluwaseun Adegbola
df. 1 0
Igor Kuzmenok
df. 0 0
Victor Tyushkevich
df. 0 0
Semen Lazarchik
df. 0 0
Oleg Patotskiy
mf. 9 0
Sandro Tsveiba
mf. 9 0
Oleksandr Papush
mf. 7 0
Evgeni Krasnov
mf. 4 0
Aleksandr Bychenok
mf. 1 0
Roman Lisovskiy
mf. 1 0
Vadim Melnyk
mf. 0 0
Momo Yansane
fw. 9 4
Nikolai Yanush
fw. 9 1
Dmitri Komarovski
fw. 9 3
Aleksandr Kholodinsky
fw. 6 0
Denis Firago
fw. 0 0
Dmitri Nekrashevich
fw. 0 0
Ilya Sakhar
fw. 0 0
Nu vor juca
Godfrey Bitok Stephen
df. 8 0
Aleksandr Makas
fw. 6 2
Rukh

Alexander Sednev
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Roman Stepanov
gk. 0 0
William
df. 8 0
Artem Rakhmanov
df. 7 0
Ilya Kolpachuk
df. 7 1
Oleksandr Mihunov
df. 7 0
Vitali Gajduchik
df. 7 0
Alexey Kovtun
df. 3 1
Artem Kontsevoj
mf. 9 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 8 0
Denis Grechikho
mf. 8 1
Pavel Sedko
mf. 7 2
Vladislav Vasiljev
mf. 7 1
Maksim Chyzh
mf. 6 0
Gheorghe Andronic
mf. 6 1
Chidi Osuchukwu
mf. 4 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Savior Nvafor
mf. 0 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Abdoulaye Diallo
fw. 8 0
Artem Petrenko
fw. 6 0
Egor Bogomolskiy
fw. 5 0
Vladislav Morozov
fw. 2 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 1 0
Oleg Nikiforenko
fw. 1 0

Pariuri si ponturi

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ultimele meciuri de la turneu

Isloch
03.05.20
Sahtior Soligorsk
Isloch
I
26.04.20
Isloch
Vitebsk
V
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
V
12.04.20
Dinamo-Brest
Isloch
I
05.04.20
Isloch
Slutsk
I
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
V
21.03.20
Isloch
Neman
V
Rukh
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
E
18.04.20
Rukh
FC Minsk
V
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
E
04.04.20
BATE
Rukh
I
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
I
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
V

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
11 8 1 2 23:10 25
Energetik-BGU
11 7 1 3 17:13 22
Torpedo-BelAZ
11 6 3 2 15:9 21
4
Sahtior Soligorsk
11 6 3 2 16:3 21
5
Slutsk
11 5 2 4 16:16 17
6
Dinamo-Brest
11 5 1 5 17:14 16
7
Isloch
11 5 0 6 12:16 15
8
Slavia Mozyr
11 4 3 4 14:17 15
9
Rukh
11 3 5 3 9:10 14
10
Neman
10 4 2 4 14:12 14
11
Vitebsk
11 3 5 3 11:13 14
12
FC Minsk
9 4 1 4 13:16 13
13
Dinamo Minsk
11 4 1 6 13:12 13
14
Gorodeya
11 3 3 5 7:13 12
15
FK Smolevichi
10 0 4 6 7:16 4
16
Belshina Bobruisk
11 0 3 8 9:23 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
5 5 0 0 15:5 15
2
Sahtior Soligorsk
5 4 1 0 11:0 13
3
Energetik-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 11:7 10
5
Dinamo-Brest
5 3 0 2 11:7 9
6
Neman
5 3 0 2 11:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 2 1 7:7 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 7:8 7
9
Rukh
5 1 3 1 7:8 6
10
Slutsk
5 1 1 3 4:8 4
11
Vitebsk
5 0 4 1 7:8 4
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 4:6 4
13
Gorodeya
5 0 3 2 4:8 3
14
Isloch
5 1 0 4 3:9 3
15
FK Smolevichi
5 0 1 4 5:12 1
16
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:13 1
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Isloch
7 5 0 2 11:7 15
2
BATE
5 4 1 0 8:1 13
3
Torpedo-BelAZ
5 4 1 0 8:2 13
4
Neman
5 3 1 1 11:6 10
5
Sahtior Soligorsk
6 3 1 2 11:3 10
6
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Dinamo Minsk
6 3 0 3 6:4 9
8
Slutsk
6 2 2 2 9:8 8
9
Vitebsk
5 2 2 1 5:4 8
10
Dinamo-Brest
6 2 1 3 8:10 7
11
FC Minsk
4 2 0 2 6:10 6
12
Slavia Mozyr
5 1 3 1 4:5 6
13
Rukh
5 1 2 2 3:6 5
14
Gorodeya
5 1 1 3 2:7 4
15
Belshina Bobruisk
6 0 2 4 5:12 2
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Energetik-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
BATE
6 4 0 2 15:9 12
3
Sahtior Soligorsk
5 3 2 0 5:0 11
4
Dinamo-Brest
5 3 0 2 9:4 9
5
Slutsk
5 3 0 2 7:8 9
6
Slavia Mozyr
6 3 0 3 10:12 9
7
Rukh
6 2 3 1 6:4 9
8
Torpedo-BelAZ
6 2 2 2 7:7 8
9
Gorodeya
6 2 2 2 5:6 8
10
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
11
Vitebsk
6 1 3 2 6:9 6
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 7:8 4
13
Neman
5 1 1 3 3:6 4
14
FK Smolevichi
5 0 3 2 3:5 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:11 1
16
Isloch
4 0 0 4 1:9 0
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?