Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Gorodeya — Rukh

22 august 2020, 18:00 (EEST)
22 august 2020, 18:00 (EEST)
Gorodeya
Rukh
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Gorodeya

Oleg Radushko
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Igor Dovgyallo
gk. 20 -31
Artsiom Zakharov
gk. 1 0
Andrey Sakovich
gk. 0 0
Dmitry Bajdukov
df. 19 0
Semen Shestilovski
df. 17 0
Stanislav Sazonovich
df. 14 0
Dmitriy Ignatenko
df. 12 0
Artem Volovich
df. 7 0
Albert Gabaraev
df. 2 0
Pavel Pashevich
df. 1 0
Lazar Sajcic
mf. 19 6
Denis Yaskovich
mf. 18 1
Aleksandr Poznyak
mf. 15 0
Mikhail Shibun
mf. 15 0
Yuri Volovik
mf. 13 0
Sergey Pushnyakov
mf. 11 0
ilya baglay
mf. 6 0
Sergey Arkhipov
fw. 17 6
Andrej Sorokin
fw. 14 2
Rostislav Shavel
fw. 5 0
Evgeni Kozel
fw. 4 0
Yan Senkevich
fw. 3 1
Nu vor juca
Sergey Usenya
mf. 7 0
Rukh

Alexander Sednev
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Aleksandr Nechaev
gk. 9 -5
Artem Denisenko
gk. 1 0
Nikita Zhuk
gk. 0 0
Oleksandr Mihunov
df. 18 1
Vitali Gajduchik
df. 17 0
Artem Rakhmanov
df. 15 1
Ilya Kolpachuk
df. 14 1
William
df. 10 0
Alexey Kovtun
df. 9 1
Artem Kontsevoj
mf. 20 4
Denis Grechikho
mf. 18 4
Vladislav Vasiljev
mf. 18 3
Sergey Tikhonovskiy
mf. 12 0
Chidi Osuchukwu
mf. 11 0
Maksim Chyzh
mf. 9 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 7 1
Aleksey Antilevski
mf. 1 0
Savior Nvafor
mf. 1 0
Egor Bogomolskiy
fw. 14 1
Oleg Nikiforenko
fw. 9 2
Artem Petrenko
fw. 7 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 7 0
Evgeni Shevchenko
fw. 5 1
Vladislav Morozov
fw. 4 0
Nu vor juca
Roman Stepanov
gk. 10 -15

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
02.05.20
Rukh
Gorodeya

Ultimele meciuri de la turneu

Gorodeya
02.08.20
Gorodeya
Energetik-BGU
E
25.07.20
Dinamo Minsk
Gorodeya
I
17.07.20
Gorodeya
Belshina Bobruisk
V
11.07.20
Sahtior Soligorsk
Gorodeya
I
04.07.20
Gorodeya
Vitebsk
E
28.06.20
Gorodeya
Isloch
I
20.06.20
Dinamo-Brest
Gorodeya
I
12.06.20
Gorodeya
Slutsk
V
05.06.20
FK Smolevichi
Gorodeya
I
29.05.20
Gorodeya
Neman
I
22.05.20
Slavia Mozyr
Gorodeya
E
15.05.20
Torpedo-BelAZ
Gorodeya
I
08.05.20
Gorodeya
FC Minsk
E
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
25.04.20
Gorodeya
BATE
I
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
V
11.04.20
Gorodeya
Dinamo Minsk
V
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
V
28.03.20
Gorodeya
Sahtior Soligorsk
I
21.03.20
Vitebsk
Gorodeya
I
Rukh
02.08.20
FC Minsk
Rukh
V
24.07.20
Rukh
Slavia Mozyr
E
18.07.20
Rukh
BATE
I
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
V
05.07.20
Rukh
Dinamo Minsk
V
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
V
21.06.20
Sahtior Soligorsk
Rukh
E
14.06.20
Rukh
Vitebsk
I
06.06.20
Isloch
Rukh
E
31.05.20
Rukh
Dinamo-Brest
I
23.05.20
Slutsk
Rukh
E
17.05.20
Rukh
FK Smolevichi
E
09.05.20
Neman
Rukh
V
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
26.04.20
Torpedo-BelAZ
Rukh
E
18.04.20
Rukh
FC Minsk
V
13.04.20
Slavia Mozyr
Rukh
E
04.04.20
BATE
Rukh
I
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
I
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
V

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
Sahtior Soligorsk
21 12 7 2 36:9 43
BATE
20 11 4 5 41:21 37
Neman
19 11 4 4 24:13 37
4
Torpedo-BelAZ
20 9 6 5 28:23 33
5
Dinamo Minsk
20 9 3 8 22:14 30
6
Energetik-BGU
20 9 3 8 27:30 30
7
Dinamo-Brest
19 9 2 8 32:23 29
8
Isloch
20 9 2 9 26:27 29
9
Vitebsk
20 7 8 5 20:19 29
10
Rukh
20 7 8 5 27:20 29
11
Slavia Mozyr
19 6 5 8 26:36 23
12
Slutsk
20 6 3 11 23:35 21
13
Gorodeya
20 5 5 10 18:31 20
14
FC Minsk
18 5 3 10 19:36 18
15
Belshina Bobruisk
21 4 4 13 22:40 16
16
FK Smolevichi
19 3 5 11 20:34 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
5 4 1 0 11:1 13
2
Neman
5 3 2 0 3:0 11
3
Rukh
5 3 1 1 13:7 10
4
Belshina Bobruisk
5 3 0 2 10:6 9
5
Vitebsk
5 2 2 1 5:3 8
6
Dinamo Minsk
5 2 1 2 2:2 7
7
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 9:9 7
8
BATE
5 2 1 2 12:5 7
9
Isloch
5 2 0 3 8:8 6
10
Gorodeya
5 1 2 2 6:9 5
11
Slavia Mozyr
5 1 2 2 9:14 5
12
Energetik-BGU
5 1 1 3 5:15 4
13
Dinamo-Brest
5 1 1 3 4:7 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 4:11 4
15
FK Smolevichi
5 1 1 3 6:12 4
16
Slutsk
5 1 0 4 5:12 3
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
11 7 2 2 22:5 23
2
Neman
10 7 2 1 16:6 23
3
Isloch
10 6 2 2 16:10 20
4
Torpedo-BelAZ
10 6 2 2 13:10 20
5
Dinamo Minsk
10 6 1 3 9:4 19
6
Vitebsk
10 5 4 1 11:6 19
7
BATE
10 5 3 2 17:7 18
8
Dinamo-Brest
9 5 1 3 18:12 16
9
Energetik-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Slavia Mozyr
9 3 3 3 12:14 12
11
Gorodeya
10 3 3 4 10:13 12
12
Rukh
10 3 3 4 10:13 12
13
Slutsk
10 3 3 4 12:13 12
14
FK Smolevichi
10 3 2 5 16:20 11
15
FC Minsk
9 3 2 4 11:16 11
16
Belshina Bobruisk
11 2 2 7 11:22 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
10 5 5 0 14:4 20
2
BATE
10 6 1 3 24:14 19
3
Rukh
10 4 5 1 17:7 17
4
Energetik-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Neman
9 4 2 3 8:7 14
6
Dinamo-Brest
10 4 1 5 14:11 13
7
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 15:13 13
8
Dinamo Minsk
10 3 2 5 13:10 11
9
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:22 11
10
Vitebsk
10 2 4 4 9:13 10
11
Slutsk
10 3 0 7 11:22 9
12
Isloch
10 3 0 7 10:17 9
13
Gorodeya
10 2 2 6 8:18 8
14
Belshina Bobruisk
10 2 2 6 11:18 8
15
FC Minsk
9 2 1 6 8:20 7
16
FK Smolevichi
9 0 3 6 4:14 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept