Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
18:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Leicester csatiga / Universitatea Cluj castiga sau egal / Rapid castiga sau egal
3.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Leicester csatiga / Universitatea Cluj castiga sau egal / Rapid castiga sau egal
3.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:45
Top ponturi
Se înscriu cel puţin 3 goluri (peste 2,5)
1.83
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
22:00
Top ponturi
Cota 2 — 03 octombrie 2022
2.41
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
22:00
Top ponturi
Leicester csatiga / Universitatea Cluj castiga sau egal / Rapid castiga sau egal
3.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Gomel — Energetik-BGU 13 noiembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Gomel – Energetik-BGU

Ultimele meciuri de la turneu

Gomel
30.09.22
Gomel
Vitebsk
V
16.09.22
Dinamo Minsk
Gomel
I
11.09.22
Gomel
Sahtior Soligorsk
I
04.09.22
Gomel
BATE
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
V
20.08.22
Gomel
Belshina Bobruisk
I
13.08.22
Slavia Mozyr
Gomel
V
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
V
15.07.22
Gomel
FC Minsk
I
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
E
03.07.22
Gomel
Neman
3
:
0
Abandon
V
29.06.22
Gomel
Torpedo-BelAZ
V
25.06.22
Isloch
Gomel
E
19.06.22
Gomel
Dinamo-Brest
V
27.05.22
Slutsk
Gomel
E
13.05.22
Vitebsk
Gomel
E
08.05.22
Gomel
Dinamo Minsk
I
02.05.22
Sahtior Soligorsk
Gomel
I
22.04.22
BATE
Gomel
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
V
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
V
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
I
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
V
Energetik-BGU
02.10.22
FC Minsk
Energetik-BGU
E
16.09.22
Sahtior Soligorsk
Energetik-BGU
V
11.09.22
Energetik-BGU
Neman
V
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
V
27.08.22
Energetik-BGU
Dinamo-Brest
E
20.08.22
Slutsk
Energetik-BGU
V
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
I
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
V
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
E
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
E
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
V
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
V
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
V
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
V
08.05.22
Energetik-BGU
Sahtior Soligorsk
I
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
V
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
I
17.04.22
Dinamo-Brest
Energetik-BGU
V
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
E
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
V
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
V

Meciurile head-to-head: Gomel — Energetik-BGU

Belarusian Premier League 2022
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
Belarusian Premier League 2021
23.10.21
Gomel
Energetik-BGU
11.06.21
Energetik-BGU
Gomel
Belarusian Premier League 2019
16.08.19
Energetik-BGU
Gomel
1
:
1
13.04.19
Gomel
Energetik-BGU
3
:
0

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
22 13 7 2 35:16 46
2
Energetik-BGU
22 13 6 3 37:18 45
3
Sahtior Soligorsk
22 13 4 5 36:14 43
4
BATE
23 11 9 3 38:17 42
5
Isloch
23 12 4 7 38:27 40
6
Torpedo-BelAZ
23 10 6 7 30:24 36
7
FC Minsk
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Neman
23 6 12 5 30:30 30
10
Slavia Mozyr
23 8 5 10 31:35 29
11
Slutsk
23 6 8 9 24:33 26
12
Belshina
23 5 10 8 31:35 25
13
Dinamo-Brest
22 4 7 11 19:32 19
14
Vitebsk
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
5 4 1 0 11:2 13
2
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
3
Energetik-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Isloch
5 3 0 2 10:6 9
5
Slutsk
5 2 2 1 4:3 8
6
Dinamo-Brest
5 2 2 1 8:6 8
7
Sahtior Soligorsk
5 2 1 2 7:4 7
8
BATE
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:6 5
11
FC Minsk
5 1 2 2 4:9 5
12
Vitebsk
5 1 2 2 6:6 5
13
Belshina
5 0 4 1 5:7 4
14
Neman
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
12 7 2 3 17:14 23
2
Dinamo Minsk
11 5 5 1 18:8 20
3
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
5
BATE
12 5 4 3 19:12 19
6
Neman
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
9
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
12 3 3 6 15:19 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Belshina
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Dinamo-Brest
11 1 5 5 10:17 8
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
3
Isloch
12 8 1 3 22:12 25
4
Sahtior Soligorsk
12 7 3 2 23:8 24
5
BATE
11 6 5 0 19:5 23
6
Torpedo-BelAZ
12 6 2 4 13:12 20
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
Slutsk
12 3 4 5 11:17 13
11
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
12
Neman
12 1 8 3 15:18 11
13
Dinamo-Brest
11 3 2 6 9:15 11
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Echipe de start

Gomel

Vladimir Nevinskiy
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Denis Sadovskiy
gk. 18 -22
Oleg Kovalev
gk. 5 -6
Yuriy Pantya
df. 21 1
Sergey Matvejchik
df. 20 0
Artem Sokol.
df. 19 0
Konstantin Kuchinskiy
df. 19 0
Yann Emmanuel Affi
df. 19 1
Kirill Shevchenko
df. 10 0
Igor Kuzmenok
df. 2 0
Jonathan John
df. 0 0
Igor Costrov
mf. 22 1
Andrey Potapenko
mf. 19 1
Aleksandr Anufriev
mf. 17 3
Dzmitry Baha
mf. 16 1
Ilya Alekseevich
mf. 16 2
Vasili Sovpel
mf. 13 0
Pavel Sedko
mf. 11 2
Denis Kozlovski
mf. 6 1
Evgeny Malashevich
mf. 5 0
Dmitry Emelyanov
mf. 1 0
Nikita Tsarenko
mf. 1 0
Aleksandr Makas
fw. 21 7
Kirill Ermakovich
fw. 17 1
Giorgi Gogolashvili
fw. 16 2
Energetik-BGU

Pavel Rodnenok
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Artem Makavchik
gk. 21 -18
Stanislav Kleshchuk
gk. 1 0
Artur Lesko
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Abdulkodir Husanov
df. 21 3
Aleksey Lavrik
df. 21 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 21 0
Pavel Pashevich
df. 19 0
Ilya Lukashevich
df. 17 0
Artem Turich
df. 6 1
Zaurbek Kokaev
df. 3 0
Aleksey Semenov
df. 2 0
Andrey Rylach
mf. 22 1
Daniil Silinskiy
mf. 22 0
Aleksandr Svirepa
mf. 21 7
Maksim Omelyanchuk
mf. 10 0
Beka Gvaradze
mf. 8 0
Maksim Samotoi
mf. 8 0
Oleg Pliev
mf. 6 0
Konstantin Malitskiy
mf. 3 0
Ivan Ageev
mf. 2 0
Maksim Burko
mf. 2 0
Albert Mikhailov
mf. 1 0
Bagdat Zhienbay
mf. 0 0
Bobur Abdukhalikov
fw. 22 20
Ilya Grishchenko
fw. 21 2
Roman Paparyga
fw. 21 2
Maksim Kunski
fw. 7 0
Danil Chul
fw. 6 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?