Ponturi pariuri pentru meciul Gomel — Belshina Bobruisk 20 august 2022

20 august 2022, 16:00 (EEST)
20 august 2022, 16:00 (EEST)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

Gomel

Vladimir Nevinskiy
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Denis Sadovskiy
gk. 6 -8
Oleg Kovalev
gk. 2 -3
Alexander Naumovich
gk. 0 0
Artem Sokol.
df. 7 0
Ilya Alekseevich
df. 6 1
Konstantin Kuchinskiy
df. 6 0
Yuriy Pantya
df. 6 0
Yann Emmanuel Affi
df. 5 0
Daniil Miroshnikov
df. 3 0
Kirill Shevchenko
df. 2 0
Igor Kuzmenok
df. 0 0
Igor Costrov
mf. 8 1
Sergey Matvejchik
mf. 8 0
Aleksandr Anufriev
mf. 6 1
Andrey Potapenko
mf. 6 0
Vasili Sovpel
mf. 5 0
Dzmitry Baha
mf. 4 0
Vladislav Drapeza
mf. 3 0
Nikita Tsarenko
mf. 1 0
Aleksandr Savitskiy
mf. 0 0
Raymond Adeola
fw. 8 1
Aleksandr Makas
fw. 7 4
Kirill Ermakovich
fw. 6 1
Giorgi Gogolashvili
fw. 5 1
Petr Zgurskiy
fw. 0 0
Belshina Bobruisk

Albert Rybak
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Maksim Vysotskiy
gk. 5 -8
Artem Denisenko
gk. 3 -4
Aleksey Kharitonovich
gk. 0 0
Nikita Patsenko
gk. 0 0
Artur Slabashevich
df. 8 1
Dmitri Zinovich
df. 8 2
Egor Troyakov
df. 8 2
Kirill Rodionov
df. 5 0
Vladislav Solanovich
df. 2 0
Mirkarim Yakhyoev
df. 0 0
Nikita Sokolovski
df. 0 0
Dmitri Velisevich
mf. 8 0
Ilya Kukharchik
mf. 8 0
Ilya Vasilyev
mf. 8 2
Ivan Baklanov
mf. 8 0
Musa Isah
mf. 8 0
Artsem Hurenka
mf. 7 0
Dmitri Denisenko
mf. 4 0
Mikhail Kolyadko
mf. 3 0
Yuri Volovik
mf. 0 0
Dmitri Gomza
fw. 8 1
Islam Chesnokov
fw. 8 0
Ramazan Isaev
fw. 7 0
Dmitry Vashkevich
fw. 5 0
Aleksey Skvorchevskiy
fw. 4 0

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2022
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel

Ultimele meciuri de la turneu

Gomel
22.04.22
BATE
Gomel
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
V
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
V
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
I
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
V
Belshina Bobruisk
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
E
16.04.22
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
E
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
I
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
5 5 0 0 12:1 15
Dinamo Minsk
5 3 2 0 6:2 11
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
4
FC Minsk
5 3 1 1 8:4 10
5
Neman
5 2 3 0 6:3 9
6
Gomel
5 3 0 2 9:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 8:7 7
8
Slutsk
5 1 3 1 6:7 6
9
Sahtior Soligorsk
5 1 3 1 7:4 6
10
Isloch
5 1 3 1 7:7 6
11
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 4:8 4
12
Vitebsk
5 0 3 2 4:9 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Belshina
5 0 3 2 4:8 3
15
Dinamo-Brest
5 0 2 3 5:9 2
16
Dnepr
5 0 1 4 1:12 1
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
5 5 0 0 12:1 15
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 6:2 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
4
FC Minsk
5 3 1 1 8:4 10
5
Neman
5 2 3 0 6:3 9
6
Gomel
5 3 0 2 9:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 8:7 7
8
Slutsk
5 1 3 1 6:7 6
9
Sahtior Soligorsk
5 1 3 1 7:4 6
10
Isloch
5 1 3 1 7:7 6
11
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 4:8 4
12
Vitebsk
5 0 3 2 4:9 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Belshina
5 0 3 2 4:8 3
15
Dinamo-Brest
5 0 2 3 5:9 2
16
Dnepr
5 0 1 4 1:12 1
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Energetik-BGU
4 2 1 1 8:5 7
2
Neman
3 2 1 0 5:2 7
3
FC Minsk
3 2 0 1 3:1 6
4
BATE
1 1 0 0 2:1 3
5
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
6
Sahtior Soligorsk
2 1 0 1 4:1 3
7
Gomel
2 1 0 1 3:3 3
8
Dinamo Minsk
2 0 2 0 1:1 2
9
Dinamo-Brest
3 0 2 1 4:5 2
10
Isloch
3 0 2 1 3:4 2
11
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 2:3 2
12
Belshina
4 0 2 2 4:8 2
13
Slavia Mozyr
3 0 1 2 3:7 1
14
Slutsk
2 0 1 1 2:4 1
15
Vitebsk
2 0 1 1 1:4 1
16
Dnepr
2 0 0 2 0:5 0
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
4 4 0 0 10:0 12
2
Dinamo Minsk
3 3 0 0 5:1 9
3
Slavia Mozyr
2 2 0 0 5:0 6
4
Gomel
3 2 0 1 6:5 6
5
Slutsk
3 1 2 0 4:3 5
6
FC Minsk
2 1 1 0 5:3 4
7
Isloch
2 1 1 0 4:3 4
8
Energetik-BGU
1 1 0 0 2:1 3
9
Sahtior Soligorsk
3 0 3 0 3:3 3
10
Neman
2 0 2 0 1:1 2
11
Vitebsk
3 0 2 1 3:5 2
12
Torpedo-BelAZ
4 0 1 3 3:8 1
13
Belshina
1 0 1 0 0:0 1
14
Dnepr
3 0 1 2 1:7 1
15
Arsenal Dzerzhinsk
2 0 1 1 1:2 1
16
Dinamo-Brest
2 0 0 2 1:4 0
Comentarii
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?