Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul FK Smolevichi — Gorodeya

5 iunie 2020, 19:00 (EEST)
5 iunie 2020, 19:00 (EEST)
Arbitru: Anton Lashuk Stadion: Haradski (Barysaw, Belarus)
FK Smolevichi
Gorodeya

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

FK Smolevichi

Aleksandr Brazevich
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Artem Gomelko
gk. 4 -3
Aleksey Butarevich
df. 10 0
Eduard Zhevnerov
df. 10 0
Aleksey Vakulich
df. 8 0
Mutalip Alibekov
df. 8 0
Ivan Vasilenok
df. 2 0
Anatoli Makarov
mf. 10 1
Vladislav Mukhamedov
mf. 10 1
Jean-Morel Poé
mf. 9 1
Konstantin Kotov
mf. 9 0
Evgeni Barsukov
fw. 9 2
Rezerve
Nikita Lazovskiy
gk. 0 0
Arseni Bondarenko
df. 5 0
Aleksey Turik
mf. 7 0
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 6 0
Aleksandr Dzhigero
mf. 5 0
Dmitri Shchegrikovich
mf. 3 1
Pavel Sadovskiy
mf. 1 0
Sergey Rusak
mf. 1 0
Incerti
Ivan Veras
fw. 9 0
Aleksandr Filtsov
gk. 6 -13
Ilya Rashchenya
df. 6 0
Gorodeya

Oleg Radushko
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Echipe de start probabile
Igor Dovgyallo
gk. 11 -13
Kirill Pavlyuchek
df. 11 0
Milan Joksimovic
df. 11 0
Dmitry Bajdukov
df. 10 0
Semen Shestilovski
df. 9 0
Dmitriy Ignatenko
df. 6 0
Denis Yaskovich
mf. 10 1
Lazar Sajcic
mf. 10 3
Sergey Pushnyakov
mf. 6 0
ilya baglay
mf. 3 0
Andrej Sorokin
fw. 11 2
Rezerve
Gleb Efimov
gk. 0 0
Stanislav Sazonovich
df. 10 0
Artem Volovich
df. 2 0
Mikhail Shibun
mf. 8 0
Yuri Volovik
mf. 3 0
Sergey Arkhipov
fw. 9 1
Rostislav Shavel
fw. 3 0
Incerti
Aleksandr Poznyak
mf. 10 0
Artyom Arkhipov
fw. 2 0
Nu vor juca
Sergey Usenya
mf. 7 0

Pariuri si ponturi

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2018
27.10.18
Gorodeya
FK Smolevichi
4
:
1
11.06.18
FK Smolevichi
Gorodeya
2
:
0

Ultimele meciuri de la turneu

FK Smolevichi
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
I
24.04.20
FK Smolevichi
Dinamo Minsk
I
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
E
12.04.20
FK Smolevichi
Sahtior Soligorsk
E
05.04.20
FK Smolevichi
Vitebsk
I
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
I
20.03.20
Dinamo-Brest
FK Smolevichi
E
Gorodeya
02.05.20
Rukh
Gorodeya
E
25.04.20
Gorodeya
BATE
I
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
V
11.04.20
Gorodeya
Dinamo Minsk
V
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
V
28.03.20
Gorodeya
Sahtior Soligorsk
I
21.03.20
Vitebsk
Gorodeya
I

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
11 8 1 2 23:10 25
Energetik-BGU
11 7 1 3 17:13 22
Torpedo-BelAZ
11 6 3 2 15:9 21
4
Sahtior Soligorsk
11 6 3 2 16:3 21
5
Slutsk
11 5 2 4 16:16 17
6
Dinamo-Brest
11 5 1 5 17:14 16
7
Isloch
11 5 0 6 12:16 15
8
Slavia Mozyr
11 4 3 4 14:17 15
9
Rukh
11 3 5 3 9:10 14
10
Neman
10 4 2 4 14:12 14
11
Vitebsk
11 3 5 3 11:13 14
12
FC Minsk
9 4 1 4 13:16 13
13
Dinamo Minsk
11 4 1 6 13:12 13
14
Gorodeya
11 3 3 5 7:13 12
15
FK Smolevichi
10 0 4 6 7:16 4
16
Belshina Bobruisk
11 0 3 8 9:23 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
5 5 0 0 15:5 15
2
Sahtior Soligorsk
5 4 1 0 11:0 13
3
Energetik-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 11:7 10
5
Dinamo-Brest
5 3 0 2 11:7 9
6
Neman
5 3 0 2 11:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 2 1 7:7 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 7:8 7
9
Rukh
5 1 3 1 7:8 6
10
Slutsk
5 1 1 3 4:8 4
11
Vitebsk
5 0 4 1 7:8 4
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 4:6 4
13
Gorodeya
5 0 3 2 4:8 3
14
Isloch
5 1 0 4 3:9 3
15
FK Smolevichi
5 0 1 4 5:12 1
16
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:13 1
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Isloch
7 5 0 2 11:7 15
2
BATE
5 4 1 0 8:1 13
3
Torpedo-BelAZ
5 4 1 0 8:2 13
4
Neman
5 3 1 1 11:6 10
5
Sahtior Soligorsk
6 3 1 2 11:3 10
6
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Dinamo Minsk
6 3 0 3 6:4 9
8
Slutsk
6 2 2 2 9:8 8
9
Vitebsk
5 2 2 1 5:4 8
10
Dinamo-Brest
6 2 1 3 8:10 7
11
FC Minsk
4 2 0 2 6:10 6
12
Slavia Mozyr
5 1 3 1 4:5 6
13
Rukh
5 1 2 2 3:6 5
14
Gorodeya
5 1 1 3 2:7 4
15
Belshina Bobruisk
6 0 2 4 5:12 2
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Energetik-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
BATE
6 4 0 2 15:9 12
3
Sahtior Soligorsk
5 3 2 0 5:0 11
4
Dinamo-Brest
5 3 0 2 9:4 9
5
Slutsk
5 3 0 2 7:8 9
6
Slavia Mozyr
6 3 0 3 10:12 9
7
Rukh
6 2 3 1 6:4 9
8
Torpedo-BelAZ
6 2 2 2 7:7 8
9
Gorodeya
6 2 2 2 5:6 8
10
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
11
Vitebsk
6 1 3 2 6:9 6
12
Dinamo Minsk
5 1 1 3 7:8 4
13
Neman
5 1 1 3 3:6 4
14
FK Smolevichi
5 0 3 2 3:5 3
15
Belshina Bobruisk
5 0 1 4 4:11 1
16
Isloch
4 0 0 4 1:9 0
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?