Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Belshina Bobruisk — Energetik-BGU

8 noiembrie 2020, 12:00 (EET)
8 noiembrie 2020, 12:00 (EET)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
23 round
1 noiembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

Belshina Bobruisk

Dmitri Migas
antrenor interimar
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Aleksey Kharitonovich
gk. 16 -26
Sergey Turanok
gk. 9 -22
Pavel Okhremchuk
gk. 0 0
Vladislav Yasukevich
df. 23 0
Konstantin Kuchinskiy
df. 19 0
Danila Nechaev
df. 16 1
Evgeniy Kirisov
df. 11 0
Denis Kovalevski
df. 5 0
Stanislav Sazonovich
df. 1 1
Samuel Odeyobo
mf. 24 0
Sergey Glebko
mf. 22 4
Dmitriy Rekish
mf. 20 3
Roman Salimov
mf. 20 4
Vladislav Solanovich
mf. 20 1
Pavel Bordukov
mf. 16 1
Denis Levitskiy
mf. 7 1
Dmitri Lebedev
mf. 6 0
Roman Vorobejj
mf. 0 0
Leonid Kovel
fw. 25 9
German Barkovskiy
fw. 5 0
Pavel Kudryashov
fw. 2 0
Evgeny Butakov
fw. 1 0
Vladislav Shpitalnaya
fw. 1 0
Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Artur Lesko
gk. 11 -12
Denis Sadovskiy
gk. 11 -20
Artem Makavchik
gk. 5 -6
Artem Shkurdyuk
df. 22 0
Dmitri Girs
df. 22 2
Evgeni Yudchits
df. 20 4
Daniil Miroshnikov
df. 19 1
Artem Sokol.
df. 18 0
Aleksey Nosko
mf. 25 1
Jérémy Mawatu
mf. 25 1
Aik Musahagian
mf. 22 1
Aleksandr Svirepa
mf. 21 1
Dušan Bakić
mf. 21 6
Vasili Sovpel
mf. 21 2
Mikhail Bashilov
mf. 8 0
Humoyonmirzo Iminov
mf. 4 0
Vladislav Mukhamedov
mf. 3 1
Wictor Dias
mf. 2 0
Andrey Rylach
mf. 1 0
Mani Bi Dje Arno
mf. 1 0
Oleg Skvira
mf. 1 0
Daniil Vigovsky
mf. 0 0
Shakhboz Umarov
fw. 26 3
Junior Atemengue
fw. 14 0

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk

Ultimele meciuri de la turneu

Belshina Bobruisk
31.10.20
Belshina Bobruisk
Sahtior Soligorsk
I
24.10.20
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
I
19.09.20
Vitebsk
Belshina Bobruisk
E
13.09.20
Belshina Bobruisk
Isloch
I
21.08.20
Dinamo-Brest
Belshina Bobruisk
V
06.08.20
Belshina Bobruisk
Slutsk
V
01.08.20
FK Smolevichi
Belshina Bobruisk
V
25.07.20
Belshina Bobruisk
Neman
I
17.07.20
Gorodeya
Belshina Bobruisk
I
11.07.20
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
V
05.07.20
FC Minsk
Belshina Bobruisk
E
28.06.20
Rukh
Belshina Bobruisk
I
21.06.20
Belshina Bobruisk
BATE
I
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
V
07.06.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
I
30.05.20
Belshina Bobruisk
Slavia Mozyr
I
22.05.20
Sahtior Soligorsk
Belshina Bobruisk
I
17.05.20
Belshina Bobruisk
Vitebsk
E
10.05.20
Isloch
Belshina Bobruisk
I
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo-Brest
I
26.04.20
Slutsk
Belshina Bobruisk
I
17.04.20
Belshina Bobruisk
FK Smolevichi
E
10.04.20
Neman
Belshina Bobruisk
E
03.04.20
Belshina Bobruisk
Gorodeya
I
27.03.20
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
I
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
I
Energetik-BGU
25.10.20
Energetik-BGU
Sahtior Soligorsk
I
17.10.20
Vitebsk
Energetik-BGU
I
26.09.20
Energetik-BGU
Isloch
E
19.09.20
Dinamo-Brest
Energetik-BGU
I
22.08.20
Energetik-BGU
FK Smolevichi
V
08.08.20
Energetik-BGU
Neman
E
02.08.20
Gorodeya
Energetik-BGU
E
26.07.20
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
I
19.07.20
FC Minsk
Energetik-BGU
I
12.07.20
Energetik-BGU
Rukh
I
04.07.20
BATE
Energetik-BGU
V
26.06.20
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
V
20.06.20
Dinamo Minsk
Energetik-BGU
E
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
I
07.06.20
Sahtior Soligorsk
Energetik-BGU
I
31.05.20
Energetik-BGU
Vitebsk
E
23.05.20
Isloch
Energetik-BGU
V
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo-Brest
V
08.05.20
Slutsk
Energetik-BGU
V
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
V
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
I
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
I
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
I
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
V
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
V
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
V

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
27 16 5 6 59:31 53
Sahtior Soligorsk
27 15 7 5 50:17 52
Dinamo-Brest
27 15 3 9 54:35 48
4
Neman
27 14 5 8 35:25 47
5
Torpedo-BelAZ
27 13 8 6 47:33 47
6
Dinamo Minsk
27 14 3 10 34:23 45
7
Isloch
27 13 5 9 42:38 44
8
Rukh
27 10 10 7 49:33 40
9
Energetik-BGU
26 10 5 11 35:38 35
10
Vitebsk
27 8 10 9 26:33 34
11
FC Minsk
27 10 4 13 37:48 34
12
Slavia Mozyr
26 8 8 10 35:46 32
13
Gorodeya
27 7 6 14 26:42 27
14
Slutsk
26 7 3 16 29:53 24
15
Belshina Bobruisk
26 5 5 16 29:53 20
16
FK Smolevichi
27 3 5 19 26:65 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo-Brest
5 4 1 0 15:7 13
2
Dinamo Minsk
5 4 0 1 8:4 12
3
Torpedo-BelAZ
5 4 0 1 15:6 12
4
BATE
5 3 1 1 15:10 10
5
Isloch
5 2 3 0 9:7 9
6
Neman
5 3 0 2 7:5 9
7
Sahtior Soligorsk
5 3 0 2 12:4 9
8
FC Minsk
5 3 0 2 10:6 9
9
Slavia Mozyr
5 2 2 1 6:5 8
10
Rukh
5 2 1 2 16:9 7
11
Gorodeya
5 2 1 2 7:7 7
12
Vitebsk
5 1 1 3 3:10 4
13
Belshina Bobruisk
5 1 1 3 7:13 4
14
Energetik-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Slutsk
5 1 0 4 5:16 3
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:16 0
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo Minsk
14 9 1 4 17:10 28
2
Torpedo-BelAZ
14 8 3 3 22:15 27
3
BATE
14 8 3 3 28:14 27
4
Isloch
13 8 3 2 24:15 27
5
Sahtior Soligorsk
13 8 2 3 27:6 26
6
Neman
14 8 2 4 19:11 26
7
Dinamo-Brest
13 8 1 4 29:18 25
8
Vitebsk
13 6 5 2 15:10 23
9
FC Minsk
14 7 2 5 23:23 23
10
Energetik-BGU
13 5 3 5 24:24 18
11
Rukh
14 4 5 5 21:20 17
12
Slavia Mozyr
12 4 5 3 15:16 17
13
Gorodeya
14 4 4 6 17:20 16
14
Slutsk
13 4 3 6 16:19 15
15
FK Smolevichi
13 3 2 8 17:34 11
16
Belshina Bobruisk
13 2 2 9 14:30 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
13 8 2 3 31:17 26
2
Sahtior Soligorsk
14 7 5 2 23:11 26
3
Dinamo-Brest
14 7 2 5 25:17 23
4
Rukh
13 6 5 2 28:13 23
5
Neman
13 6 3 4 16:14 21
6
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 25:18 20
7
Energetik-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Dinamo Minsk
13 5 2 6 17:13 17
9
Isloch
14 5 2 7 18:23 17
10
Slavia Mozyr
14 4 3 7 20:30 15
11
Belshina Bobruisk
13 3 3 7 15:23 12
12
Vitebsk
14 2 5 7 11:23 11
13
FC Minsk
13 3 2 8 14:25 11
14
Gorodeya
13 3 2 8 9:22 11
15
Slutsk
13 3 0 10 13:34 9
16
FK Smolevichi
14 0 3 11 9:31 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?